Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Cześć Mirki, z 23 na 24 sierpnia skradziono mi niebieski motocykl Honda transalp xl600, czarna kanapa, nr rej. SBI1S91, vin HMPD065504601
Miejsce kradzieży
Warszawa Ochota Andrzejowska 7, tył sklepu top market F H U MONIKA NOWAKOWSKA NERCZ
https://maps.app.goo.gl/tjGkJh5kRFfeC2MBA

Może akurat rzuci w oczy gdzieś taki motocykl, prośba wówczas o informację. Za odnalezienie #rozdajo 1000zl nagrody

#warszawa #kradziez #motocykle #ochota #wykopefekt #motoryzacja #honda #transalp
birus - Cześć Mirki, z 23 na 24 sierpnia skradziono mi niebieski motocykl Honda trans...

źródło: comment_1661451324eTlf4IGFXM8jQmwRAEykUr.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
na Ukrainę tak, teraz plaga jest tego, u mnie w mieście też parę takich akcji było


@dragon7: twierdzisz że polacy/Ukraińcy kradną motocykle warte 6 tys zł po to aby je wywieść na Ukrainę? To czemu nowszych nie kradną?
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Nie twierdze, tak jest, głownie Ukraińcy kradną wszystkie, ale takie po 100 tyś stoją w prywatnej willi pod kamerą z alarmem i gps. Te po 6 tyś często w blaszaku i łatwiej je zajumać, na ukrainie jest biedna więc i taki motocykl to już coś. ps. kiedyś polacy robili to w niemczech w latach 90tych teraz jesteśmy niemcami dla ukrainy :D
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: wiem że próbujesz ich bronić ale... no nawet nie znasz rynku, części do takiego moto znajdziesz za grosze po olx czy allegro, i dziwnym trafem akurat teraz nagle wszyscy potrzebują części... to twoja teoria jest zła ale nie kwiczy tylko jest po prostu głupia.
  • Odpowiedz
oby ręce przy pupie im urwało. Trzymaj się mirasie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja w swoim wsadziłem i GPS na baterii i tag bluetooth, żeby mieć chociaż szansę lokalizacji w takim wypadku (oby nie było takiej potrzeby!).
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Zlodziej zawsze bierze to co najlatwiej ukrasc bez wzgledu na wartosc pozostalych rzeczy, no chyba ze jest zlecenie. Jak obok staloby panigale ale pod alarmem, moze z gpsem, dostepem bez kluczykowym to jak nie ma kupca na zaraz to bierze sie starego transalpa co napewno nie ma nic (nie pije tu do opa tylko daje przyklad) Ryzyko zadne bo to sie zabiera jak bardzo ciezki rower.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Bo na ukrianie jest bieda jak kiedyś w polsce i taki motocykl z można sprzedać z zyskiem, polacy tez kiedyś trupy kradli w Niemczech. Kradzież w polsce na zlecenie czy coś takiego motocykla przez polaka nie ma sensu, na części się nie opłaca co pisałem wyżej, numerów nie można przebić i zarejstrować, pojeździć? Te czasy już się skończyły, kupi prędzej sobie crossa. Ah już mi się nie chce tego tłumaczyć
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: napisałem wyżej, tańsze nie są tak zabezpieczone przez ludzi i łatwiej ukraść. Rzadko kto zostawia, chyba Akutanie w dobie kryzysu swój pussy magnet za ponad 25 tyś na samej blokadzie kierownicy w bocznej ulicy. Konsekwencje? ładują do vana, dzida na granice gdzie w lesie mają jakiś szlak zabezpieczony [rzez ukraińskich pograniczników, i jadą motocykle jeden za drugim, ilość się liczy. Nasi też brali w łapę na granicy polsko-niemieckiej za takie
  • Odpowiedz
@dragon7: ogólnie tańsze moto łatwiej sprzedać. Kogo stać na panigale po wschodniej granicy? A taki motocykl 6000 ma większy popyt, więc szybciej pójdzie (niestety).
  • Odpowiedz
@Tyk_Tak_ polskie NotiOne, wszystko śmiga OK od roku. Tagów używam kilku (Moto, plecak, wózek dziecka, psy) i faktycznie podczas wypadow na miasto są odczyty. "Na wioskach" zdążają się pojedyńcze.
  • Odpowiedz