Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mężczyzna będzie źle odebrany jak pójdzie do kosmetyczki?
Mam 29 lat i dobrą pracę, stąd też chciałbym w końcu "zadbać o siebie". Co mam na myśli? Otóż trochę ogarnąć moje paznokcie u rąk, ogarnąć mordę, jakoś ją oczyścić, może zadbać o krzaczaste brwii... Ale nie wiem czy "wypada mi" tak po prostu iść i się umówić do losowej kosmetyczki w okolicy skoro 99,9% jej klientek to pewnie kobiety.

Szukać jakiejś męskiej kosmetyczki? Nigdy nie widziałem takich ofert...

#pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski #makijaz #kosmetyczka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630744c4c62f2b5eed32aeff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak najbardziej idź, żaden wstyd. Jeśli nie chcesz wzbudzić sensacji, to poszukaj raczej popularniejszego salonu, gdzie kosmetyczki są przyzwyczajone do zabiegów dla mężczyzn, bo wizyta w mniejszym salonie niesie ryzyko że jakaś klientka Grażynka czy inna Danusia będzie sobie robić podś#!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: faceci normalnie chodzą do kosmetyczki i nie ma w tym nic dziwnego. Normalnie się umów i idź. Jedyne czego niektóre kosmetyczki nie robią to depilacja woskiem miejsc intymnych, ale to przeważnie jest opisane na stronie jakie zabiegi są w danym salonie. Zawsze możesz po prostu zadzwonić i się umówić, jakbyś chciał czegoś poza zakresem to Cię od razu poinformują przez telefon
Zezowaty Zenek:
W sumie to za mną też chodzi od jakiegoś czasu taka myśl czy nie skorzystać z kosmetyczni aby paznokcie mi ogarnęła u rąk. Jednak od paru lat używam takiej maszynki do manicure z lidla za 80 zeta do skracania paznokci i ich obrabiania. Nawet ostatnio sąsiadka mnie się zapytała co ja robię z paznokciami, że mam takie ładnie zrobione.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua