Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
Skończony cymbale, dłuższa praca to więcej składek, a im więcej składek tym większy kapitał. Obniżanie wieku emerytalnego to kiełbasa wyborcza która skazuje ludzi na głodowe emerytury.

A im większy kapitał tym wyższa emerytura.

Do tego statystycznie dłużej żyjące kobiety pracują 5 lat krócej niż mężczyźni #pieklomezczyzn i jest płacz, że mają niskie emerytury xD

Wstyd mi, że premier kraju w środku Europy nie ogarnia matematyki na poziomie szkoły podstawowej.

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi
jaroty - Skończony cymbale, dłuższa praca to więcej składek, a im więcej składek tym ...

źródło: comment_1661423820sVicB3foUXhbPBKBLcb0KY.jpg

Pobierz
  • 3
Wstyd mi, że premier kraju w środku Europy nie ogarnia matematyki na poziomie szkoły podstawowej.


@jaroty: Szkoda ze ci starzy nie pamiętają, że był to doradca premiera u poprzedników, który jak widać UJ a nie doradzał, nawet nie pamiętam jego mordy w tamtych czasach z tv. Cy czasem Pinokio sam doradzał podniesienie wieku emerytalnego? Bo przecież sam to wpisał jako kamień milowy do kpo, już zapomniał. Czyżby miał pamięć głupia jak
@jaroty: Trzeba być skończonym idiotą żeby myśleć że Morawiecki tego nie ogarnia. On po prostu kłamie w żywe oczy, przecież to kumaty gość, poznać po taśmach z jego udziałem.