Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#koronawpolsce #koronawirus #ama #zalesie #prawo
Chcecie wykop czy jak to się nazywa na temat naszego pięknego prawa.

Gdy mieliśmy rollercoaster z covidem dostałem mandat za brak maseczki w sieci sklepów #biedronka który oczywiście nie przyjąłem, sprawa trafiła do sądu i przegrałem.
W między czasie spotkałem tego samego policjanta co mi wlepiał mandat, w tym samym okresie - z tymi samymi obostrzeniami w sieci sklepów #leroymerlin , policjant wraz z żoną poruszał się po sklepie bez maseczki. Zrobiłem zdjęcia, nagrałem film i zgłosiłem sprawę na policję aby ukarali policjanta mandatem albo jakąś dyscyplinarką.

Oczywiście NIC NIE MOŻEMY ZROBIĆ - dostałem pismo, że Pan policjant nie pełnił wtedy żadnych czynności służbowych więc nie mogą wyciągnąć konsekwencji dyscyplinarnych w tej sprawie.

Więc założyłem mu sprawę cywilną za brak noszenia maseczki i narażanie ludzi na zachorowanie itp itd.
Oczywiście sprawę przegrałem mimo, że oskarżony nie zjawił się na ani jednej rozprawie.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63072ed1c62f2b5eed32ace2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
PrzystojnyKoń: Jeszcze się nie nauczyłeś że policja jest nietykalna? Taki sierżant bagieta publicznie ujawniał dane i kogoś tam wyśmiewał i nic mu nie zrobili, pałowano obywateli za protesty i nikomu nie spadł włos z głowy, zdarzają się zabójstwa przez policjantów i sprawa jest zamiatana pod dywan i ręka rękę myje.
Policja służy głównie do gnębienia obywateli przez rząd, przestrzeganie prawa to zajęcie dodatkowe. Swój swojego nie ukarze.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
ZuchwałaPanda:

Gdy mieliśmy rollercoaster z covidem dostałem mandat za brak maseczki w sieci sklepów #biedronka który oczywiście nie przyjąłem, sprawa trafiła do sądu i przegrałem.


Ale jak to?! przeciez wykopowi eksperci jak rowniez eksperci z youtube pisali, ze sady masowo przyklepuja takie sprawy na korzysc obywateli XDDDD
Policja w tym kraju jest nietykalna, przypomnie ze po bezprawnym spalowaniu czlonkow marszu niepodleglosci 2020 nikt nie poniosl konsekwencji bo policjanci mieli kominiarki i
@AnonimoweMirkoWyznania: Pisali że tych spraw (z maseczką) nie da się przegrać. Nawet była taka strona z poradami co robić.
Mi też wlepili za brak maski w biedronce. Nie przyjąłem. Na posterunku zaproponowali nawet abym zapłacił mandat (wyższy niż podczas zatrzymania). Sprawa w sądzie odbywała się w czasie po wygaszeniu tych obostrzeń, więc nic mi nie zrobili. Nawet nie było obowiązku tam być. Jednak kasa za całą papierologię i czas "pracy" poszedł
SpienionaOślica: @abc3: i tak sie konczy sluchanie ekspertów z internetu. Niby sprawy przegrac nie mozna, ale sad w tym kraju tak czy siak moze ci wszystko przyklepać jak ma taki humor. OP pewnie mógłby sie odwoływać i może nawet tam wygrać sprawę, ale czy to warte zmarnowanego czasu? Dlatego ja zakladalem na te 15 mnut w biedronce te zasrana maseczke, zeby nie tracic czasu pozniej na łażenie po sądach
---