Wpis z mikrobloga

@MPTW: ile dni tam spędziłeś? Mieliśmy wracać z st tropez do domu, ale a) daleko b) czemu nie zwiedzić czegoś jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) tlyko nie wiem czy realnie 1,5 dnia nam starczy na włóczenie sie i zwiedzanie?
  • Odpowiedz
Cinque Terre


@bulba1605: raczej nie uda się upchnąć 10 września, a potem jedziemy już w drugim kierunku ( ͡° ʖ̯ ͡°) śpimy wtedy w Genui, ale wieczór spędzamy w Portofino - spróbuję przemysleć, bo z Portifno mamy godzinę drogi by się po prostu przejechać Cinque Terre, stanąc gdzies na chwilkę, pocieszyć widokiem i spadać z powrotem do Genui
  • Odpowiedz
@czarekn:

5000zł

jak się zmieścimy w 20tys za dwie osoby to będzie lux, a śpimy... no cóż, nie jest to hilton, zawsze pokój prywatny z łazienką ale zazwyczaj airbnb. Na same noclegi idzie prawie 10k choć jak wspomniałam nie śpimy w hotelach 5* (teraz na wsi włoskiej 350zł w tygodniu to norma, w Mediolanie/Bellagio/St Tropez 500 ciężko cokolwiek znaleźć, 700 to okazyjna cena przy mniejszych wymaganiach). 1400zł gaz (nasze auto w
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Danie główne w północnych Włoszech w tej chwili to 18-30 euro, do tego napoje - woda 2-3 euro za butelkę 0,7. Pizza 10-15 euro. W Wenecji nie zszedłem poniżej 50 euro za 3 osoby za obiad. Parkingi 15-35 euro za dobę (tu oczywiście wiele zależy od odległości od centrum miasta).
  • Odpowiedz