Wpis z mikrobloga

@jatylkozapytac: za taką kwotę to chyba bym wolał, polecieć do Panamy, cena i tak zależna od lotu samolotem, ale mi sie dobrze gada bo ten rejon, gdzie jestes zdarza sie odwiedzać dość często i oprócz via ferrat to mnie tam mi juz srednio cos wow robi. Jak jestes w Nicei to sobie odwiedź Cannes i ten śmieszny pałac filmowy co wygląda jak PRLowski Dom Usług, i przeglądaj sobie odbite łapki
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: 1) prosze Cie nie porownuj cen z 2019/2020 do cen z tego sezonu bo tez duzo podrozuje i wiem jak wszystko poszlo do gory 2) nie mowimy o listopadzie bo wtedy to ja nie chce, tylko o wrzesniu = cena wyzsza 3) uwazam, ze tekst 'za te pieniadze wolalbym...' nie ma sensu gdy nie sa to ani te same pieniadze patrz pkt 1, ani ten termin. Za 10k to
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: do wyszukiwania tanich parkingów polecam park4night, jeśli nie znacie.
Zwiedzanie Monako autem jest bardzo trudne, może we wrześniu będzie mniej ludzi, ale dwa lata temu wyszliśmy z samochodu na 15 minut, bo jedyne dostępne miejsca były w podziemnych parkingach za miliony monet...
No i Cannes jest wspaniałe, bardzo mnie jarały odniesienia do filmów i cała atmosfera miasta
  • Odpowiedz
@lubiczklan: dziękuję, tego nie znalam! Do Monako planujemy a) wjechac autem na te 3-4h i zostawic auto na platnym parkungu co wyjdzie ok 20e b) wjechac transportem publicznym jak nie bedzie miejsc c) i tak idziemy do kasyna a niektore oferuja darmowy parking dla klientow
Jak nic z tego powyzej nie wyjdzie to znaczy, ze Monako nie bylo nam pisane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile czasu
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: aa to na Monako już jesteście przygotowani, dla nas parking za 20€ to było za dużo.
W Cannes tylko jeden wieczór, trochę posiedzieliśmy na plaży i spacer wokół miasta, więc na tyle krótko, że mieliśmy same dobre wrażenia, żałuję że nie zostaliśmy dłużej
  • Odpowiedz