Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi spokojnie i bez hejtu wytłumaczyć, po co oni to robią? Jedzie taki jeden za drugim, wyprzedza go 30 minut, chwile sobie jadą, coś pewnie po radyjku p------ą i zaraz ten z tyłu z kolei wyprzedza tamtego. I tak do usranej śmierci. Po co?! Żeby sobie zwykly gość w osobówce się p--------ł, bo w ich tiruściarskim mniemaniu jesteśmy tylko planktonem, tak?

#bekaztransa #kiciochpyta #polskiedrogi
uirapuru - Czy ktoś może mi spokojnie i bez hejtu wytłumaczyć, po co oni to robią? Je...

źródło: comment_1661358236fZlNTHJq9hpKizR8qyTA71.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Najlepszego_i_do_tego: nie rozumiem po co się wyprzedzają, skoro potem jadą z tą samą prędkością, jedynie zamieniając się miejscami. Jak ja wyprzedzam, to po godzinie jazdy lewym pasem mam "zjedzone" z 50 pojazdów i jestem przed nimi. Tirowcy w tym czasie wyprzedzą jednego typa, który potem wyprzedza ich, którego znowu wyprzedzą, po godzinie takiego wyprzedzania są w dokladnie tym samym polozeniu w ktorym byli.
  • Odpowiedz
@Ferdynand_Lipski: chcesz powiedziec, ze norma to ze jak sie tirolot spieszy to tnie jak przecinak nie wiadomo ile, a reszta grzecznie w łańcuszku? ograniczniki predkosci to nie urojenie chłopie, oni sobie popylają o 5km/h szybciej maksymalnie :D
  • Odpowiedz