Wpis z mikrobloga

@Outqer: Najlepszych ortopedów, od wielu lat, ma teoretycznie Marciniak - to od zawsze ich specjalizacyjny konik wśród wszelakiego rodzaju chirurgii, jeszcze zza czasów, kiedy obok starego Marciniaka było ambulatorium chirurgiczne (urazowe). Drugim szpitalem z pewnością jest Borowska, a to wszystko dzięki doświadczeniu bazującemu na funkcji centrum urazowego województwa dolnośląskiego - trafiają tam najciężsi pacjenci z urazami wielonarządowymi, a więc wielokrotnie z wypadków komunikacyjnych itp.

Ale jak to zawsze powtarzam - w
@czarny_matt94: Ja słyszałem pochlebne opinie o klinice w Bostonie. ()

Niepisana reguła jest prosta: najpierw piszesz w temacie, czyli polecasz najlepszy wg siebie szpital w miejscu, o które pyta OP, a dopiero po tym ew. dopisujesz swoją sugestię, że jest alternatywa.
@Outqer: miałem robioną artoskopię kolana przez doktora Otwinowskiego w Głuchołazach. Niestety to było chyba 11 lat temu, ale jeśli miałbyś pytania to wal. Jeszcze lepszym specjalistą jest doktor Pełka. Wtedy na operację na NFZ czekałem chyba z 2 miesiące. Teraz kolega będzie miał tam robioną operację i niestety ze względu na czas oczekiwania na NFZ (ponad rok czekania) kolega zdecydował się robić to prywatnie. Na operację prywatną miesiąc czekania. Koszt w
@xTortox: własnie to jest najgorsze na NFZ, nie masz do końca kontroli na kogo trafisz w konkretnej placówce... mój lekarz prowadzi zabiegi ale niestety we własnej klinice tylko

@KierownikW10: jak przeglądam terminy to dokładnie tak jak mówisz, lekko ponad rok czekania, u mnie szacowany koszt prywatnie to 7-8k. Problem jest taki ze aż tak mi nie zależy na czasie, myślę że rok wytrzymam, ale nie przebolałbym jakby mi spartolili kolano
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Outqer: same Głuchołazy to mały problem, większy problem byłby z tym, że musiałbyś parę razy jechać do ich przychodni do Opola po operacji na kontrolę i odciąganie krwiaka.
@Outqer: Jak Cię stać na prywatną wizytę i nie jest to pilna sprawa, polecam podjechać do Komorowic, klinika Orthos. Z polecanych fachowców to dr Patkowski i dr Kulej.
@Outqer: Ja właśnie zarejestrowałem się na Marciniaka. Niemal dokładnie rok czekania. XD W Krakowie w 5 Wojskowym czekało się kilka miesięcy, mniej niż pół roku.