Wpis z mikrobloga

@Konkol: Same klony Dudy, zostało mu jeszcze DTL i LKW Bachman. Ma też 2 inne firmy gdzie nie występuje w zarządzie a ma większościowe powiernictwo udziałów żeby nie występować w KRS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konkol: nie mam dostępu do powiązań historycznych więc nie wiem w jaki sposób Szczepanik jest (był) powiązany z Orange Logistics ale w jakiś sposób był. Swoją drogą jak można nawiązać współpracę z kimś kto ma pod sobą dziesiątki spółek o kapitale zakładowym 5k PLN? Przecież to na kilometr śmierdzi wałem a żeby dokopać się do takich info wystarczy 5 minut z Google ¯\_(ツ)_/¯
Ar0 - @Konkol: nie mam dostępu do powiązań historycznych więc nie wiem w jaki sposób ...

źródło: comment_1661338121MfGvjsz19WeOdQ5FxWEedc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ar_0: @xspeditor: Mój stary jest przedsiebiorcą-fanatykiem, pół domu #!$%@? aktami notarialnymi. Raz mi się wbiła pieczątka w stopę i trzeba było jechać na pogotowie. Znika na posiedzeniach Rad Nadzorczych na całe tygodnie. Na forum o przedsiębiorczości ma range Rekin Biznesu i wciąż obsmarowuje KRS. Matka nie nadąża bigosu gotować.
  • Odpowiedz