Wpis z mikrobloga

@AusserKontrolle: Brawo Wojtek! Kiedyś miałem przyjemność spotkać go podczas wycieczki na Krym (jeszcze nie okupowany przez rosjan) - był na tyle uprzejmy, że posłużył mi za przewodnika. Jego wiedza o Ukrainie jest niesamowita, ale, co jeszcze ważniejsze, w każdym słowie czuć było jak ogromną miłością darzy tę ziemię i ten kraj.
  • Odpowiedz
@Scybulko: No właśnie, przerażające jak technologia poszła do przodu i można tak wiarygodnie odwzorowywać czyjś głos w haniebnych celach. Pan Wojciech nigdy złego słowa nie powiedział o Ukrainie i Ukraińcach i nigdy nie utożsamiał się z Rosyjskim najeźdźcą.
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle:
Pisałem z Marcinem na fejsie wczoraj i podobno Wojtka trochę zasmuciły te prymitywne przeróbki w których bluzga na Ukrainę. Ale z drugiej strony cieszą go coraz to nowe sukcesy ukraińskiej artylerii więc chyba jest w dobrym humorze teraz.
  • Odpowiedz
Kurcze, pierwszy raz o nim słyszę. Przejrzałem ostatnie info i posty o nim i... wow. Jestem pod wrażeniem jak wielkim polsko-ukraińskim patriotą on jest. I to że wspiera BLM i LGBT+ w wolnych chwilach.

Dziękuję Panie Wojtku. Niech żyje wolna Ukraina, USA, Bruksela i cały Zachód do którego przynależymy! ;)
  • Odpowiedz
Znakomite wystąpienie Wojtka z okazji 24 sierpnia. Dziękujemy


@AusserKontrolle: widziałem to akurat na tvn24.
oczywiście jakaś kacapska redaktorska onuca na żołdzie kremla starała się nie dopuścić do głosu naszego ukraińskiego nacjonalisty o żydowskich korzeniach, Pana Qlszańskiego(nazwisko specjalnie z dużej), no ale Pan Wojtek pozamiatał.
z ruskich nie było co zbierać.
  • Odpowiedz