Wpis z mikrobloga

Zlewaczyć xD No bo przecież ludzie nie mogą sami z własnej woli wybierać postępu


@L3gion: to niezły postęp xD cofanie się do jakiś czasów zwierzęcych typu: róbta co chceta. Nie mówiąc już o waszym lewicowym "postępie" gospodarczym, gdzie pis przy was to bajka.
@Logan00: A co z kelnerką która chciałaby iść się pomodlić ale nie może? A co z panią Grażynką robiącą na taśmie która też nie może iść do kościółka na sumę bo jest w robocie?
Albo co z Sebkiem robiącym w Żabce i który nie może iść do kościoła bo musi hot doga robić?
No i co z Zenkiem który obsługuje kasę na Orlenie? Albo z Irenką która nosi pączki klientom restauracji
@Logan00: no tak, bo stary samotny zgorzkniały dziad z kotem i jakaś stara wypudrowana lampucera tak chcą to każdy musi mieć zakaz robienia zakupów w niedzielę XDD
@Logan00: #!$%@? moja modlitwa jest wydawanie uczciwie zarobionych w ciągu tygodnia pieniędzy na swoje potrzeby i przyjemności komfortowo w weekend a nie z wywieszonym jęzorem kupić buty po robocie w piątek bo #!$%@? w niedzielę pozamykane. Do tej #!$%@? #!$%@? logiki jeszcze dodaj że w tym katolickim zaścianku zwanym Polska ludzie się krzywo patrzą jak zaczniesz malować, wiercić, sprzątać ogród w niedzielę.te czynności musisz zrobić w sobotę więc jedynym czasem żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: ludzie wybierają to co im wmówią w mediach aby wybrali ฅ^^ฅ

Postęp celowo dałem w cudzysłowie, gdyż lewactwo to regres, a nie żaden postęp. Całkiem częsty zabieg stosowany w PsyOps. Odwracanie pojęć.

Z tymi tagami to serio? Bo ja przegryw oraz blackpill ani specjalnie nie lubię ani nie śledzę. Jeśli to faktycznie są top tagi w statsach mojego profilu, to znaczy, że zajebiście nic już nie