Wpis z mikrobloga

@Latinkasweet: kota kiedys też miałem przybłakał sie ja oczywiscie z bratem go zadomowiłem ale często po buszowaniu nocnym rzygał ojciec sie wkurzyl i wtedy za duzo nie mialem do gadania i go gdzies wywiózł i zostawili ale wrocił i tak został do końca o tej akcji za duzo nie wiedzialem bo miałem kilka lat ale pamietam jak wrocil miał taka uczte od ojca ze niemozliwe i dziennie jak wracał z kopalni
@urojony_uzurpator: Po takim zabiegu ciezkim myślałem że bedzie naprawde z nią cieżko bo juz bardzo stara psina w gabinecie usłyszałem że moze nie miec apetytu i żebym mu podał najlepszy smakołyk żeby tą tabletke zjadł apetyt ma jak mały szczeniak i sie fajnie pomału zebrał na dwor wysikac sie a miał przy cycku wycinany spory guz silna jest niesmaowicie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: Cieszę się że piesio ma apetyt. To na pewno dobry znak. Psy dochodzą do siebie o wiele szybciej. Jakiś czas temu musieliśmy z wetem podać mojej osobie głupiego Jasia. Niby nic, ale gdy zaczynała powoli odpływać patrzyła cały czas na mnie i ledwo dotykała noskiem jakby prosiła żebym ją trzymała. Prawie się tam zaryczałam XD
Nie wyobrażam sobie żeby coś jej się stało. Dobrze, że na świecie są jeszcze tacy
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM u mojej było to samo w tym samym wieku, zabiegi, było ok, ale potem psina powoli chudła, sraczki, rzygaczki, potem rzuciło się na wątrobę i płuca, lekarz zalecił skrócić cierpienie.
Z innej beczki, dlaczego psy chorują?
Rada doświadczonego veta dotyczy żarcia.
Psy to naturalni padlinożercy. Karmy sa za czyste. Kiedy widzimy, że piesek interesuje się kupami, można tu zaradzić. Wystarczy wziąć parę deko mięsa mielonego w woreczek i pozwolić się temu
@ElMagiko: nie wiem jak to jest ale ta moja jest stara i nie raz dostała takiego rarytas zakazany jak np chips czy kawałek slodkiej bułki z obiadu resztki zjadała kanapki jakies co ktos z roboty zostawił i tyle lat żyje ale tez swoja droga zasługa ruchu ze nie siedzi w mieszkaniu tylko na placu sobie biega a raz dziennie jeszcze idzie sobie na pole poszalec te 10 minut werwe ma juz