Wpis z mikrobloga

Drogie mireczki, serdecznie was chce przestrzec przed firmą Deskwise która sprzedaje biurka elektryczne.
Na początku trochę poczytałem na ten temat, ale wchodziłem w temat jako kompletnie zielony gość. Okazało się że jedne z lepszych stelaży produkuje firma Linak, jako że jestem dosyć leniwym człowiekiem to nie chciało mi się kupować stelaża i blatu osobno, więc zdecydowałem się na firme Deskwise, jako że ma pare niezłych opinii. Oj jak się myliłem xD
Zero informacji na temat opóźnienia zamówienia które wynosiło dobre 2 miesiące. Kiedy biurko w końcu doszło, okazało się że siłowniki które montuje w tych biurkach to najtańszy model Linaka, który nawet nie spełnia opisu technicznego który widzimy stronie. Mamy zbyt niskie biurko (o jakieś 10cm) i nie dobija do maksymalnych wartości (o jakieś 15cm), a dodatkowo brakuje 20-25kg udźwigu w zależności gdzie patrzymy na stronie. Zwrot w ogóle nie wchodzi w grę, bo bronią się tym, że to produkt wykonany indywidualnie, no ale może chociaż kogoś uchronie przed złym wyborem w przyszłości :)

#biurko #meble #programowanie #programista15k #pracazdalna
  • 7
@tonamini: polecam ten stelaż link

kupiłem 2 lata temu, 100zł tylko podrożały, mam ciężki blat bambusowy do tego coś takiego (link), 2 monitory 27" na wysięgniku i nawet nie drgnie.

Kupowałem od jednego sprzedawcy osobno, ale blat miał już zrobione odpowiednie dziurki do tego stelaża, więc w sumie jak komplet.
@tonamini: Mnie panowie z Deskwise przysłali porysowany blat też z opóźnieniem. A na dodatek bez przewodu do jednej kolumny. Po odesłaniu do nich blatu na naprawę (po której mi ten blat jeszcze bardziej porysowali), blat przyszedł bez belki mocującej... Dosłali mi belkę nieudolnie pomalowaną sprayem i kontakt się urwał przestali odpisywać na maile i odbierać telefony...