Wpis z mikrobloga

@Virsky: może masz racje, ale ja jestem prosty człowiek, łatwo się wzruszam. jak widzę takie chwile, które pewnie 2 lata temu nigdy niemiały by miejsca, to mi łezka lekko poleci po policzku. może tez dlatego, ze spędziłem trochę czasu na wschodzie i wiem jaki tam był (może i nadal jest) stosunek do Polaków. Po prostu się cieszę, ze nie mówią o nas jak o alkoholikach, złodziejach itp, a o narodzie,
  • Odpowiedz
@Virsky: no i jeszcze jedno, zawsze możesz zrzec się danego obywatelstwa, zamieszkać w innym kraju, i być dumny z nowego obywatelstwa. Znam osobiście jedna osobę, która ma (jakieś tam obywatelstwo od urodzenia, nie istotne) i od kilku lat mieszka w Polsce i ma tez polskie obywatelstwo. I jest dumna z obu krajów.
  • Odpowiedz
@PozorVlak: to co złe trzeba nagłaśniać i negować, a co dobre chwalić


@contrast Dokładnie tak. W tym świecie, w którym każdy próbuje tylko i wyłącznie przedstawiać adwersarzy w jak najgorszym świetle każda próba obiektywnej oceny jest na wagę złota.
Nienawidzę pisu i tego, co zrobili z tym krajem, ale akurat w tym wypadku faktem jest, że poleciał pierwszy, okazaliśmy wsparcie braciom z UA, a oni to docenili. Warto nagłaśniać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UniversalHater: w jaki sposób jest fatalny? Nie jest reprezentatywny? Upija się? Nie zna języków? Kulturalnie i sensem się wypowiada? Włazi na krzesła? Obściskiwać się z merkelowa?
Może ma wprowadzić sam jeden obniżenie podatków, kwotę wolną na poziomie 300k i Bóg wie co by jeszcze wykopki chciały?
Może ma być w opozycji, blokować i wprowadzać chaos w rządzie?
  • Odpowiedz