Wpis z mikrobloga

Rafal Wolski to zwykly dzban, mam nadzieje, ze znowu jakas kontuzja mu sie przydarzy i zakonczy kariere. Serio, jak mozna byc takim idiota.

Niech mi to ktos wyjasni, tyle co pilkarze zarabiaja, moglby Uberem jechac do Plocka, a ten wsiada za kolko...

#wislaplock #ekstraklasa
  • 10
@miki4ever: niech mi ktoś wyjaśni - za bardzo się poczuwają, uważają się za wielkich paniczy, którym wszystko wolno i są bez karni. A tak naprawdę niczym nie różnią się od wujków januszy czy ojca alkoholika, które tak samo wsiada za kółko. Patologia i takie coś trzeba tępić
@Zi3L0nk4: Tak technicznie to są bezkarni. Kara pieniężna w takiej wysokości to żart, a coś mi się wydaje, ze w Płocku Wolski sobie dalej jeździł na treningi autem, zwłaszcza ze nikt nie wiedział w klubie o tej sprawie.

1.6 promila, to już powinno się obić o karę więzienia, nawet w zawieszeniu.
@miki4ever: jak się nie mylę to nie - dopiero jak wyrok jest prawomocny, to zabierają prawko jak jemu na określony czas, a do momentu sprawy prawo jazdy jest zawieszone. Ale to jest Polska, w teorii zawieszone jest a w praktyce maja to w dupie i do wyroku jeżdzą¯\_(ツ)_/¯