Wpis z mikrobloga

Cofasz się do roku Twoich urodzin i Bóg zamiast klikać "random" pozwala wybrać Ci 2 spośród tych trzech.

1-Dynamina + Charyzma. #redpill
2-Urodzenie się w bogatej rodzinie + Mieszkanie w Warszawie. #robpill
3-Twarz Oskara + dobry wzrost. #blackpill

Cóż będzie Waszym wyborem?
#przegryw #p0lka #incel

Co to będzie?

  • 1+2 17.1% (36)
  • 1+3 22.9% (48)
  • 2+3 60.0% (126)

Oddanych głosów: 210

  • 14
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Oczywiście, że trzecia opcja
dzięki niej mogę sobie wyrobić kontakty i załatwić robotę, a jak nie wyjdzie to iść na modela, aktora, infuensera
z trzeciej opcji też wynikała by pierwsza mój bo ludzie byli by dla mnie mili i chwalili by mnie co wykształciło by charyzmę i dynamę
  • Odpowiedz
dzięki niej mogę sobie wyrobić kontakty i załatwić robotę, a jak nie wyjdzie to iść na modela, aktora, infuensera


@harold97: Gdzie dają robotę za dobrą facjatę? Oczywiście poza modellingiem i pracą związaną z bezpośrednim kontaktem z klientem (oczywiście pośrednio bo tu się liczy dynamina i dobra gadka a nie twarz modela).

z trzeciej opcji też wynikała by pierwsza mój bo ludzie byli by dla mnie mili i chwalili by mnie
  • Odpowiedz
@GlenGlen12:
Przeciętny chłop na tagu:
4. Urodzenie się w rodzinie robotniczej lub patologicznej, mieszkanie 30m2 śmierdzące cygarami starego, niski wzrost, brzydki ryj, problemy zdrowotne, nieśmiałość i introwertyzm.
Echhhhhhhhh
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: włosy na głowie by wystarczyły jakbym mógł sobie coś zażyczyć. Albo przynajmniej zebym zaczął łysieć teraz jak jestem po 30tce a nie jak miałem 19-20 lat.
  • Odpowiedz