Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi mezczyznami ktorzy przyjechali do Polski za lapowe? Ukraincy w zaden sposob sie ich nie domagaja?(wiem pewnie tak zmienione papeiry) My ich nie wsadzamy i nie wywozimy z powrotem na Ukraine? Moze komisja u nas i dopiero czy zostaje czy nie. Jak to jest. Niedawno o masowej skali przekraczania za gotówe informowaly jakies media bodajze Onet. Dlaczego Polskie panstwo nic z tymi nie robi.
#ukraina #wojna #rosja
Pobierz PABLO__ESCOBAR - Jak to jest z tymi mezczyznami ktorzy przyjechali do Polski za lapow...
źródło: comment_1661243476h022BuPr6dhlveohVElnwD.jpg
  • 56
@PABLO__ESCOBAR: wieku mężczyzn ma zwolnienie ze służby, np. bycie jedynym żywicielem rodziny, praca w transporcie, czy po prostu rodzice w trakcie kwalifikacji wojskowej dali w łapę trepom z tamtejszej WKU i dostali kategorię E mimo, że zdrowe chłopy jak dęby.
Przyjechały oskarki pędzlaki w nowych BMW i Audi za pół bańki
wszystko co trzeba mają załatwione

każdy powinien mieć taką możliwość, ale mężczyźni to nie kobiety więc kastowość jak w indiach dalej ma się dobrze (w polsce też)
@PABLO__ESCOBAR: A którzy wyjechali za łapówke? Jak ich identyfikujesz? Skoro wyjechali to Ukraincy moga sie o tym dowiedziec tylko wtedy gdy wpadnie ktoś kto ich szmuglował, a to i tak nie jest pewne.

Niedawno o masowej skali przekraczania za gotówe informowaly jakies media bodajze Onet. Dlaczego Polskie panstwo nic z tymi nie robi.


@PABLO__ESCOBAR: To były fejki pierwsza wypusciła Rzeczpospolita i inni powielili - napisały to jakies dziennikareczki ignorantki. Wzieły
@PABLO__ESCOBAR: nie wiem dlaczego mielibyśmy respektować prawo ukraińskie. Jeśli chcieli tu przyjechać i mogą legalnie tu być (według polskiego prawa) a z tego co wiem to każdy Ukrainiec bez problemu dostaje wizę pracowniczą to zapraszamy. Roboty u nas mnogo.