Wpis z mikrobloga

Pytanie do bardziej doświadczonych rodziców: jaką wanienkę polecacie dla 8 miesięcznego dziecka? Już tłumaczę o co mi chodzi, może zderzaliście się z podobnymi problemami. Córkę kąpiemy w sypialni i do tej pory korzystaliśmy z małej wanienki, która była w miarę poręczna, dzięki czemu, bez problemu mogłem wynieść wodę i wylać do WC (wylewanie pod prysznic odpada, bo mamy prysznic bez brodzika, co przy próbie wylania skutkuje zalaniem łazienki). Szukamy większej wanienki, ale może w jakimś nietypowym kształcie, która będzie bardziej poręczna (i może lżejsza) niż zwykła, duża wanienka. W internecie natknąłem się na wanieknę, która nazywa się Shnuggle, ale ktoś z Was jeszcze, może polecić coś innego, sprawdzonego.

A no i zapomniałem wspomnieć, że mamy maltuką łazienkę, co utrudnia manewrowanie z dużą wanienką :)

#rodzicielstwo #dzieci #tatacontent
  • 12
@AlKaczone: https://www.3kiwi.pl/product-pol-49065-Stokke-R-Flexi-Bath-R-skladana-wanienka-dla-dziecka-Transparent-Blue.html
@AlKaczone: ta jest fajna, bo po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i ma spust - wystarczy, że wyjmiesz korek i woda powoli spłynie. Minusem jest to, że nie za bardzo można ją przenosić z wodą, dlatego na czas kąpieli musiałbyś umieścić ją pod prysznicem. Ale nie ma tego złego, bo lepiej, żeby dziecko kojarzyło kąpiel z łazienką niż sypialnią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlKaczone: ta plastikowa najpopularniejsza, wieksza. Bo mała starcza na maks 3 miesiące
Edit, doczytałem. No to nie wiem l, ja zawsze wylewałem do wanny. Kąpiel jak dziecko male to na stojaku a potem to nie pamiętam