Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@tojapaweu: może to jest dla nich norma kulturowa. Posiadanie potomka wydaje się im oczywistością i jak są debilami to mogą nawet nie pomyśleć, że można nie mieć dzieci.
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Debil nie jest świadomy tego, że jest debilem. Poza tym dzieci to taka trochę polisa ubezpieczeniowa na przyszłość, tak było od setek lat, że na starość rodzice mogą liczyć w zasadzie tylko na swoje dzieci, a samotni i bezdzietni zdychają w samotności pod płotem
  • Odpowiedz
@tojapaweu: na pewno nie aż tyle. dwa guwniaki i już możesz sobie po 2-3 miesiącach dobry tv kupić. A tak masz stały dochód przez 18 lat na koszt frajerów, żyć nie umierać. Dzisiaj dzieci w p0lsce to żyła złota. Gorzej jeśli jesteś młody i chcesz coś osiągnąć, a nie chcesz na razie przewijać obsranych pieluch. Wtedy jesteś w czarnej dupie bo dzieciaci żerują na tobie i nie pozwolą ci się dorobić.
  • Odpowiedz
@tojapaweu: dlatego że niektórych ludzi powinno się sterylizować jak bezpańskie koty.

Nie mają co jeść, grzyb na rozpadających się ścianach, i #!$%@?, dziewiątka dzieci
  • Odpowiedz
@tojapaweu: wielu ludzi bezkrytycznie podchodzi do norm i ról społecznych. Masz iść do szkoły, potem do pracy, znaleźć partnera\kę, wziąć ślub, zrobić dzieci i pracować do usranej śmierci. Tylko nie baw się za dobrze, bo czas na zabawę miałeś jak byłeś dzieckiem. Teraz z rozrywek masz alkohol i telewizję ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Anjinsan87 dobra dobra. Kiedyś rodzice obywali się bez jamłużnych i dawali sobie świetnie radę. Teraz roszczeniowi rodzice "BO MNIE SIĘ NALEŻY BO WYSRAŁAM GÓWNIAKA" potrafią tylko żerować na reszcie społeczeństwa. Przez takich ludzi w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. To nie jest przypadek że pis, który wprowadził rozdawnictwo ma się świetnie. P0lak zawsze pazerny i za kilka złotych sprzeda przyszłość swego kraju.
  • Odpowiedz
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni:

dwa guwniaki i już możesz sobie po 2-3 miesiącach dobry tv kupić


Załóżmy, że dzieci są na diecie czokoszokowej za 100 zł miesięcznie, nie chodzą do przedszkola, akurat przez te dwa miesiące nie chorują, ubrania masz gratis po starszych dzieciach z rodziny, masz w dupie ich rozrywkę czy rozwój - jesteś zatem po 2 miesiącach 800 zł do przodu - jaki dobry tv można za to kupić?
  • Odpowiedz
@Anjinsan87 nie rozumiesz problemu xD I to jest właśnie straszne. Z jakiej paki państwo ma ci fundować cokolwiek? Nie stać cię żeby nakarmić dziecko to go nie rób. To nie są twoje zarobione pieniądze, tylko okradasz wszystkich Polaków na 500 zł miesięcznie. I jeszcze masz czelność tu pisać że to za mało. Gówno mnie to obchodzi, idź i zarób. Nie wiem jak wy w ogóle możecie w lustro patrzeć. Wieczne żebranie i
  • Odpowiedz
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Czytanie ze zrozumieniem się kłania - czy ja gdziekolwiek napisałem, ze popieram 500 plus albo jakikolwiek socjal? Akurat w moim gospodarstwie domowym 500 zł nie jest kwotą, która robi jakąś różnicę.

Po prostu uważam, że mówienie o tym że na dzieciach można dzisiaj zarobić jest bzdurą. Wiadomo, że ludzie wolą mieć ekstra pięć stów niż nie mieć, ale to nie jest tak, że robią dzieci za pieniędzy, bo utrzymanie dziecka
  • Odpowiedz