Wpis z mikrobloga

Siemanko #mirkoligaps3, zapraszam na dwudziestą trzecią kolejkę! Tym razem udało Wam się zdobyć 442 brązowe, 62 srebrne, 26 złotych i cztery platynowe pucharki.

Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 32 (co tydzień temu dałoby 9. miejsce)

Witam nowego zawodnika - @CrossX - powodzenia!

Omijamy miejsce piąte, gdyż w tym tygodniu... go nie ma :) Za to na czwartym...

MIEJSCE 4

69 punktów i te same "rodzaje" trofeów - 9 brązów, srebro, złoto i platyna. Kto z nas miał takie szczęście? Chodzi o @martin-marti i @shichibukaii: pierwszy rozKnaczał przeciwników i zdobył platynę w Battlefieldzie 4, a drugi zplatynował Jak 3 i przemierzał Dubaj w Spec Ops: The Line. Nie ciasno Wam tam, chłopaki?

MIEJSCE 3

To tak, jakby Adam Małysz ponownie wskoczył na podium - dominował w pierwszych kolejkach, a teraz znowu daje o sobie znać. Pogromca duchów (Ghostbusters), walczący z demonami (Shadows of the Damned) braciak (Brothers) - witam ponownie na pudle, @Munchhausen!

MIEJSCE 2

Ze srebrem Ci do twarzy, prawda, @Colek? Nasz kolega ze zszywką w głowie rozkręca się coraz poważniej. W zeszłym tygodniu zajmował się tenisem w Virtua Tennis 4, postrzelał trochę w Call of Duty Black Ops: Declassified, gwiazdorzył w rajdowym WRC 3 (platyna) i Sonic & All-Stars Racing Transformed.

MIEJSCE 1

W co grał w ubiegłym tygodniu @Brozyn? Padło na God of War: Ascension (który został zplatynowany), a potem skakał i zbierał znajdźki w Rayman Origins. Jako pierwszy w historii ligi zdobył pięć medali z rzędu (3-2-1-1-1) oraz zwyciężył trzy razy z rzędu - złota korona, najszczersze gratulacje!

OGÓLNA KLASYFIKACJA TYGODNIA

1. BrozYn88 - 279 ----- (39/16/8/1)

2. ColekPL - 244 ----- (34/10/8/1)

3. MunchhausenPL - 164 ----- (59/3/6/0)

-------------------------

4. jannekk/ramirez19Polska - 69 ----- (9/1/1/1)

6. norbud4 - 63 ----- (33/6/0/0)

7. egocentryk - 60 ----- (40/4/0/0)

8. foksami - 44 ----- (19/2/1/0)

9. jarbisek - 40 ----- (35/1/0/0)

10. Wukau - 39 ----- (34/1/0/0)

11. Grumens - 37

12. MiSzCzU90 - 36

13. Liquid-Snake-PL - 31

14. PtysPL - 21

15. SacretPL - 20

16. Veganik - 14

17. magicPL - 13

18. dzemor - 11

19. chogi90 - 9 ----- (4/1/0/0)

20. Nizki - 9 ----- (9/0/0/0)

21. diwipl - 7

22. MartinessPL - 5

23. memfis91 - 4

24. KROLOWIEC/mikusp/YXI77IEJ/PanKali - 3

28. paniczklos/Bas91H - 1

"Zerówki" - egocentryczka, Ziomano, KORraNPL, klinik96, whyducky, layer-game, vervurax, Kostnerr, kamillos89, lswalkeer, marcindloza

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ: Liquid-Snake-PL

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ: BrozYn88 (gratulacje!)

37 - BrozYn88

19 - ramirez19Polska

16 - jannekk/ColekPL

7 - jarbisek

5 - egocentryk/MunchhausenPL/Nizki/lswalkeer

3 - Ziomano/magicPL

2 - MartinessPL/mikusp/norbud4

1 - PtysPL/PanKali

PLATYNOWE ZWYCIĘSTWO

@Brozyn - God of War: Ascension

@Colek - WRC 3

@shichibukaii - Jak 3

@martin-marti - Battlefield 4

POSZUKIWACZ ZŁOTA

@Colek & @Brozyn - po 8

A ŚWISTAK SIEDZI

@Brozyn - 16

CZŁOWIEK Z BRĄZU

@Munchhausen - 59

RZADKI OKAZ

@martin-marti - Platinum Trophy (Battlefield 4, platyna)[4.61%]

KAŻDY TO MA

@Munchhausen - You Go To Hell (Shadows of the Damned, brąz)[99.68%]

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam za tydzień - w co teraz gracie, męczycie jakieś trofea czy delektujecie się samą rozgrywką? Do następnego przeczytania!

Wybaczcie że nie używam podkreśleń w waszych loginach, ale psuje to trochę wygląd zestawienia (podkreślenie = kursywa).

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @KORraN @martin-marti @klinik96 @klik34 @jarbi @FapinoTrololo @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @KaliP @diwi @Rixin @CrossX
Z.....n - Siemanko #mirkoligaps3, zapraszam na dwudziestą trzecią kolejkę! Tym razem ...

źródło: comment_dZ4AY4MBDxxhM8mR3aaMMX3TKEvGxv0U.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@egocentryk: no Raymana miałem już obcykanego na Vicie dlatego teraz było już górki. Miała być platyna w niedziele ale niestety musiałem wyjść z żoną :)

@Liquid_Snake: miałem tydzień wolnego :) al obowiązki świąteczno małżeńskie wyeliminowały możliwość jakiegoś dłuższego giercowania niż 4 godziny :( a szkoda bo tyle czeka w kolejce do ogrania. Jak tam z Assasinami, będziesz zaczynał? Bo pomyślałem sobie ze mógłbym online passa i wszystkie dlc do AC:
  • Odpowiedz
@Brozyn: Badzo dziękuję za atrakcyjną propozycję z AC, jak już pisałem pod #zakupyps3 chciałem/chcę kupować resztę serii póki teraz jest w promo (w styczniu ma być koniec) bo po gównianej trójce mam ochotę na więcej ale jak przyszedł do mnie w końcu spóźniony prezent urodzinowo-świąteczny to nie ma takiej siły/gry która odciągnęła by mnie od MGSów, sam rozumiesz, to zawsze był, jest i będzie mój nr 1 a w kolekcji mam
  • Odpowiedz