Wpis z mikrobloga

Bankier zrobił ankietę z której wyszło, że ponad 70% biorących wakacje kredytowe planuje przeznaczyć środki na nadpłatę kredytu (pamiętacie narrację spadkowców, że wszyscy kredyciarze tę kasę przejebią, bo są głupi? ;) ). W konsekwencji nastąpił przepiękny epizod kałowy spadkowiczów w komentarzach xD
Tutaj badanie:
#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kredyt #stopyprocentowe
pastaowujkufoliarzu - Bankier zrobił ankietę z której wyszło, że ponad 70% biorących ...

źródło: comment_16611699354hSAdUIIVZFBVJCR13aPck.jpg

Pobierz
  • 14
Pamietaj ze większosc z nich "PLANOWALA" splacac kredyt na stopie 0.1 przez 20-30 lat xD. Bylbym wiec zdystansowany od ich planów.


@zamaskowanyszachista:

czyli więcej kredyciarzy jest odkąd stopy były zerowe do pazdziernika 2021 niż wszystkich pozostałych? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pojawi sie dodatkowy $$ w portfelu to i optyka,co po niektorym sie zmieni.


@zamaskowanyszachista:

Niektórym? Co 50? Przypominam, że i tak dużo ludzi nadpłaca swoje kredyty hipoteczne, a zgodnie z ankietą z wykopu-
@pastaowujkufoliarzu: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ile-osob-skorzysta-z-wakacji-kredytowych-wyniki-badania-Bankier-pl-8393134.html

Zaprosiliśmy czytelników do podzielenia się m.in. swoimi planami na wykorzystanie nadarzającej się okazji. Spotkało się ono z szerokim odzewem – otrzymaliśmy ponad 7,5 tys. w pełni wypełnionych kwestionariuszy.


To badanie mówi tylko, że "70% z 7.5k UŻYTKOWNIKÓW BANKIER.PL" przeznaczy hajs na nadpłatę. Nie da się na podstawie tego wysnuć ogólnych wniosków na temat wszystkich kredytobiorców.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlazeMicro: dokładnie +1, badanie na wąskim podzbiorze kredyciarzy o specyficznym profilu. Jak byś zrobił je na grupce na FB podejrzewam że dostał byś trochę inny wynik
@ar2r0: +1 ;)
@pastaowujkufoliarzu: nie mam innego badania. Ale oba wspomniane wg mnie nie uwzględniają grupy mniej świadomych finansowo - czyli tej, która potencjalnie może znacznie mniej nadpłacać.
Jedno bankier, drugie blik. Brakuje mi tu by portal nie-finansowy zapytał ludzi z kredytami co zrobią. :)