Wpis z mikrobloga

Pojechalem na Podlasie, odpalilem Tindera, a tu Ewelinka od Czeresniaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uwazam, ze jest piekna dziewczyna, ale musi byc strasznie wymagajaca, ze po takim czasie nadal szuka. Widzialem tu juz w przeszlosci screeny z jej konta. Nawet Diana Elfenstein szybciej sie uwinela. Moze wymagania ma nie gorsze od Pieczarki?
#rolnikszukazony #ladnapani #tinder
wilku88 - Pojechalem na Podlasie, odpalilem Tindera, a tu Ewelinka od Czeresniaka. ( ...

źródło: comment_1661111371lUweDrfTI9y3AllHJqBii9.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@severh: Kamila vel Pieczarka okazała się dosyć specyficzna i "wymagania" to już taki inside joke tutaj, a dziecko lat 90 to się tyczy raczej dorastania w latach dziewięćdziesiątych.
  • Odpowiedz
Kamila vel Pieczarka


@Korowiov: wrzciłem w google bo nadal nie wiem o co chodzi.... wyrzuciło mi jakąś Kamilę z rolnika co ma hodowlę pieczarek.. To o to chodzi?
  • Odpowiedz
@x3sq6gdeo7fb5udga86fgt: D--a jak d--a ( ͡° ͜ʖ ͡°) No afrodyta to to nie jest, ale podobać się jak najbardziej może, obiektywnie ciężko tu mówić o pasztecie, może nie będzie dla każdego pociągająca, ale brzydoty tu jednak nie ma.
@severh: No raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wilku88: To nie wymagania jej, tylko ten opis i pewnie zachowanie na randkach. Koreańskie dramy, sny i symbolika to mi się kojarzy z cyganką co Ci powróży i tak dalej. Ona pewnie randkuję i to dość często, bo takich co nie czytają, ale oglądają to pewnie jest z 90 %. Tylko weź żyj z kimś takim. Pewnie to ,,Doktorek" zauważył i ją odpalił, a że dobrze wypadała w programie-no cóż,
  • Odpowiedz