Wpis z mikrobloga

@Manden: jest tu kilka stałych naganiaczy na toptala, jak dla mnie cały proces rekrutacji i idiotyczne wymagania typu tworzenie profilu na ich stronie ze zdjęciem(xD), absolutnie nie jest warte tego co oferują. można dojść do podobnych zleceń innymi ścieżkami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Manden: ja wymieklem, na ostatnim zadanie typu projekt przy rekrutacji. Na zadanie było 2 tygodnie i wyglądało na ok 40h roboty. Nie zacząłem robić
  • Odpowiedz
@zibizz1: Niestety maja te zadania. Rekrutacja jest jedna z dłuższych (chociaż miałem dłuższe) ale za to potem jak gadasz z klientem to jest łatwo, bo uważają, ze jesteś zweryfikowany. IMO stawki to rekompensują. Oczywiście są tez i wady.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IronHeisenberg1939: zależy od stacku. Cały system/aplikacja. Coś jak projekt na zaliczenie. Jakiś prosty ale taki jakbyś go dostarczał do klienta.
@yggdrasil: stawki powinny byc dobre bo jak kiedyś skorzystałem z ich kalkulatora dla biznesu to wyszła zawrotna stawka, ale nie wydaje mi się żeby jakoś odbiegały znacząco od rynku.
  • Odpowiedz
@zibizz1: Nie odbiegają od stawek „premium” na rynku. Tylko jak masz rynek i chcesz stawkę powiedzmy 300+ za godzine to masz kilka etapów na każda rekrutacje, zadanie itp. W toptal masz rekrutacje raz i jak idziesz na projekt to masz tylko jedno spotkanie z klientem i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yggdrasil: a ile w toptal trwa średnio projekt i jak bardzo angażuje? Bo ja wolę stawkę 200-250 i luzik w pracy. Projekty po 1-2 lata i w 4h dziennie da się odbebnic. Rekrutacja to potrafią być 2 rozmowy po 30 minut
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@yggdrasil czyli w toptalu można zarabiać >300zl za godzinę? Wiadomo że każdy uczy się w innym tempie i ma inne doświadczenia ale po ilu latach pracy jest się na tyle dobrym by się tam dostać?
  • Odpowiedz
A czy Toptal wymaga instalowania spyware na kompie i rozlicza z każdej minuty przy kompie czy jednak jest to tylko pośrednik i nie odwalają takiego cyrku?
  • Odpowiedz