Wpis z mikrobloga

  • 534
@harold97 a dla mnie najgorsze jest coś innego co każdy pomija - to że się pije, tańczy i wygłupia to wie każdy i nie czarujny się że polityk tak nie robi. To co jest najgorsze to to że obecne pokolenie wychowane jest na chwaleniu się na IG i tiktoka wszystkim. Jak chlam ze znajomymi i tarzam się po podłodze to nikt nie robi livestreamu tylko tarza się ze mną. A obecne
  • Odpowiedz
@harold97: Niech sobie robi co chce ale problem z Finlandią jest taki, że znaczna część społeczeństwa jest mocno prorosyjska kiedy chcą wejść do NATO i mają nieodpowiedzialnego premiera. To może być zły pomysł.
  • Odpowiedz
@4x80: przypominam, że jeszcze niedawno była z nią aferka jak na imprezie wyłączyła czerwoną linię bo, żaden atak putina nie ma prawa jej przeszkadzać
jak na wykopkowe stndardy to ona już powinna być ruską onucą ¯\_(ツ)_/¯
ale jest ładna to nie będzie
  • Odpowiedz
@harold97 ładna, fajna, wyluzowana, młoda i taka postępowa :) więc patrząc u mnie na LI kobiety już się zesraly że jak to tak że ktoś ma do niej pretensje a do tego jeszcze warstwa spermiarzy :)
  • Odpowiedz
pytanie z innej beczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlaczego wykopki i konfa nie widzą faktu, że Pani Premier reprezentuje fińska lewicę
  • Odpowiedz
@harold97: Ale to szybko ewoluuje xD
Najpierw tańczyła i pila, potem jeszcze koleś jej mówił coś na ucho. Chwile później jednak całował w szyje, a teraz ją ruchał?
W tym tępie to jutro będzie, że beciak siedział w domu z dziećmi, a one nawet nie są jego xD
  • Odpowiedz
@Wiesmin: Zawsze mówili, że ja całował i to było widać na filmiku
to, że julk i spermiarze mówili coś o uchu na szyi to już nie ewolucja tylko #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@harold97: Chciałbym, aby Pani Premier (specjalnie z dużej) wprowadziła w Polsce obowiązkową służbę wojskową dla mężczyzn, tak jak to ma miejsce w Finlandii, aby polskie soyaki z nadwagą lub otyłością poczuły co to znaczy wysiłek fizyczny i wypluwały płuca na treningu, aby być przygotowany do walki o to, aby witaminki mogły się bawić no i o ojczyznę, której nienawidzą. ()
  • Odpowiedz
@harold97: a mnie najbardziej śmieszy, że próbuje się ją zdyskredytować przez jakąś pseudo aferę obyczajową. Nie mi oceniać czy się zachowała w porządku wobec męża, bo to ich sprawa. Może chodzą razem do swingers clubów, może gość jest cuckiem, może sam puszcza ją kantem i przelecał pół Finlandii - nie interesuje mnie to.

Interesuje mnie, ilu ludzi dało się na to gówno złapać i teraz jest "ejj mati już jej
  • Odpowiedz