Wpis z mikrobloga

@harold97: jestem ciekaw na podstawie jakiej dedukcji stwierdziliście, że mąż jest beciakiem który siedzi w domu a na imprezach jest obracana przez chady. Do tego chyba trzeba mieć jakiś wybitny umysł
Jak chlam ze znajomymi i tarzam się po podłodze to nikt nie robi livestreamu tylko tarza się ze mną. A obecne pokolenie musi wszystko na live. Po #!$%@??


@czuczer: oj przestań tu insynuować między słowami, że niby poprzednie pokolenie było lepsze. Gówno prawda, każde następne pokolenie jest lepsze, i będzie lepsze, coraz mądrzejsze i coraz bardziej inteligentne. Tak działa świat.
@czuczer: z resztą to jest proste jak drut, i serio nie wymaga większej filozofii. Opublikował to ktoś z kręgu jej znajomych, nie ona sama. Jak bym poimprezował z Morawieckim* to też bym to puścił na relacje, mimo że na codzień tego nie robię.

@czuczer: wydaje mi się, że bardzo duża część społeczeństwa odczuwa potrzebę publikowania i pokazywania samych siebie. To podbija ego. I wydaje mi się też, że jest to do bólu normalne.

Stąd sukces mediów społecznościowych.