Wpis z mikrobloga

@eternalzz: W Lublinie było czuć, ze to większe miasto, ulice szersze, wg mnie dobrze mi się po nim jeździło, ludzie mili. Rzeszów taki wanna be big city a korki ze matko i córko. Wąskie uliczki i 100 milionów samochodów. Miasto się rozrosło w ludzi a nie w komunikacje. To tylko moje subiektywne odczucia ;).
  • Odpowiedz
@TheDarkSideOfTheMoon: Całe studia ;) autem ostatnie 2 lata ale fakt był to ostatni rok 2015, od tego czasu tam nie mieszkam. Może się tez zmieniło sporo. Wtedy jednak cakiem ok się jeździło w stosunku do REszowa
  • Odpowiedz
@Pimento: Ja miałem okazję mieszkać w Rzeszowie (miasto rodzinne) oraz Warszawie i Krakowie. Mając doświadczenie z podróżowania po Polsce sam mimo fajnego obecnego rozwoju Rzeszowa, odradzam w całej rozciąglości.

Brak spójnej i klarownej polityki rozwoju (to że jest czysto ładnie i spokojnie to już trochę mało Nieskończone remonty albo nieskończone ich odkładanie co generuje paraliż nie tylko na drodze ale również w normalnym przemieszczaniu sie pieszo/rowerem/hulajką (Vide Okolice dworca zamiast zrobić
  • Odpowiedz
ale fakt był to ostatni rok 2015


@Dudek89: Panie... przez 7 lat to się sporo zmieniło. Dużo wyremontowanych ulic zwężonych z dwóch pasów do jednego dla aut i buspasa. "Inteligentny" system sterowania światłami w mieście. Teraz szybciej pieszo w szczycie :)
  • Odpowiedz