Wpis z mikrobloga

Okrutny patriarchat w praktyce
Ach te uprzywilejowane mężczyzn
przecież każdy marzy by taplać się w gównie i rzygach, w okopach pełnych szczurów pod niestannym ostrzałem z widmem śmierci nad sobą
Ale julka i tak nie zrozumie bo John jest dla niej niewidzialny ona widzi chada oficera w sztabie z ciepłą kawą i ciasteczkami ,przy kominku wesoło wskazując gdzie teraz ma uderzyć fala mięsa
Tak w rzeczywistości wyglądał ten przywilej mężczyzn
#blackpill #pieklomezczyzn #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #patriarchat
harold97 - Okrutny patriarchat w praktyce 
Ach te uprzywilejowane mężczyzn 
przecie...

źródło: comment_16610282111fVIDHCVdehubdUMvHno1o.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: nie miała nic do gadania bo to john szedł na wojnę, skoro on odpowiada życiem to on ma ten obowiązek i jakiś przywilej z niego wynikający
wiem, że w twoim świecie to facet który idzie na wojnę ma tylko obowiązki a kobieta tylko przywileje bo ona nie musi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: Dużo przeczytałem nawet studiowałem xD
To chyba ta edukacja i zawód nie za dobrze wyglądały co nie ? XD jakbyśmy to przenieśli na hydraulikę to pewnie coś w stylu podłączenia kanalizacji do prysznica XD
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: nie wątpię pewnie jeszcze dostałaś parę nagród w Francji i Włoszech plus Nobel , w nagrodę taka sławna osobistość kłuci się z przerywami na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
deklaracje jedno a to co prezentujesz w pisach drugie
konkluzja:
Troll
  • Odpowiedz