Wpis z mikrobloga

@kipowrot: Mozliwe, dlatego pytam o pomoc, mam spore biurko 140 x 75 cm - daloby sie kupic cos dostepnego na rynku ale nowe, nawet zwiekszajac budzet do np. 1500zł (wzmacniacz+kolumny) czy to za malo zeby myslec o czyms sensownym?
@ffallen: nowego nie kupisz niczego jeśli chodzi o wzmacniacz+kolumny.
Używane tak. Jeśli masz 1000zł i chcesz zobaczyć nową jakość i masz obok biurka po 30cm to kup dwie podłogówki i stary wzmacniacz Integry. Efekt przerośnie Twoje oczekiwania. Wzmacniacz ma Loudness, więc nie będzie problemu ze słuchaniem po cichu, a jednak z dynamiką i mocą. Ten zestaw (głośniki potrzebujesz tylko dwie, tamte potraktuj jako gratis albo sprzedasz) naprawdę powinien Cię zaskoczyć.

https://www.olx.pl/d/oferta/kolumny-surround-do-kina-domowego-CID99-IDPiJ55.html?reason=extended_search_extended_category&isPreviewActive=0&sliderIndex=0
@L3gion: całe studia tak słuchałem tylko miałem monitory, natomiast jak mówię, te kolumny bardzo łatwo ruszyć i z tym wzmacniaczem grają już "od zera" praktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście ta integra napędzi i salon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kipowrot: Chłopu się pewnego dnia ręka na potencjometrze omsknie i ogłuchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie jest zły zestaw ale na biurko kupiłbym mały wzmacniacz klasy D a potem dozbiera do pasujących mu monitorów (nawet takie za tysiak / para będą milion razy lepsze od Fendy).