Wpis z mikrobloga

Siema mirki.
Mam dwa konta gdzie na jednym z nich mam 30% loyalty, a na drugim 0. Na tym drugim mam chara, którego chciałbym przerzucić na to konto z 30% loyalty. Jest jakiś sensowny sposób, aby tego chara przenieść z jednego konta na drugi ? Pewnie jedynym wyjściem jest auction char, ale da się to jakoś tak rozegrać, żebym miał pewność, albo zminimalizować szanse jak najbardziej, że nikt mnie nie przebije ? Jest to powiedzmy, że low lvl z wyśrubowanymi skillami.
#tibia
  • 6
@jadepobiegac: Jest to jakiś pomysł, ale zarobas to raczej nie x D przykładowo dam 2000 tibia coinów więc wcześniej musiałbym sam je kupić. Ktoś przebije mnie op 50 TC to tylko 50 TC na + wyjde x D
Wystawiasz chara nie uzupełniając skilli itp, licytujesz go z drugiego konta mając 10% tc na koncie, jak wygrasz aukcje kupujesz tcki i przezucasz. Coiny które otrzymasz na pierwszym koncie sprzedajesz i masz chara - prowizja cipsoftu. Możesz napisać do właściciela exevopan żeby ukrył twoja postać (75tc) za dzień ukrycia aukcji. Tyle możesz zrobić