Wpis z mikrobloga

@bartix133: Patent jest taki, ze jak się obudzicie o 7, idźcie od razu do kuchni, zróbcie syte śniadanko, zjedzcie, ale bez kawki i połóżcie się znowu, po chwili znów wlecicie do krainy snów przynajmniej na godzinkę. Zawsze tak robię i działa, polecam.
  • Odpowiedz
Jak to jest z tym organizmem, że w dni powszednie, kiedy trzeba iść do pracy, spanie do 6 to zawsze za mało i jesteś niewyspany - nieważne jak wcześnie się położysz, a w dni wolne sam z siebie budzisz się o 6 i wstajesz już rześki? xD


@Lolenson1888: stres i poziom kortyzolu
  • Odpowiedz
@bartix133:

Spróbuj
1. kofeina max 6h po przebudzeniu, do 10h przed snem - kofeina wolno się rozkłada (9-10godzin) - zaburza fazę REM i utrudnia zasypianie
2. to samo z nikotyną, ale tylko 4h przed snem
3. 3 godziny przed snem włącz fluxy, włóż Uvex
  • Odpowiedz
@bartix133: życie jest zbyt piękne żeby spędzać je w łóżku nawet w wolny dzień, ni chyba ze ze śliczna mirebelka. Można się napawać sama świadomością ze nie musisz iść do roboty
  • Odpowiedz
ale co w tym złego? Wolisz przespać bezproduktywne wolny dzień? Wcześniej wstajesz, dłużej się #!$%@?, proste. Skąd ten kult spania?


@Papuga_wojtka: Przecież wstawanie o 7 w weekend powoduje, że o 20 człowiek jest już senny. Po #!$%@? wstawać tak wcześnie gdy ma się wolne?
  • Odpowiedz
w dni powszednie, kiedy trzeba iść do pracy, spanie do 6 to zawsze za mało i jesteś niewyspany - nieważne jak wcześnie się położysz, a w dni wolne sam z siebie budzisz się o 6 i wstajesz już rześki?


@Lolenson1888: po prostu stres spowodowany koniecznością pójścia do pracy jest męczący
  • Odpowiedz
Mam trochę pytanie z innej beczki, do jakiego lekarza się udać gdy ma się problemy ze snem? Psychiatra lub psycholog sie tym zajmuje?
  • Odpowiedz
jak mam w okularach korekcyjnych blokowanie swiatla niebieskiego, to jest to dokladnie to samo co ten Uvex, czy ten uvex jest jakis silniejszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@peoplearestrange: nie wiem, ale uvex to okulary używane przez techników tam gdzie światło może #!$%@?ć oczy, blokuje też światło z boków i z góry.

@Draakul: I masz po tym jedzeniu 7-8 godzin nieprzewanego głębokiego snu po którym
  • Odpowiedz