Wpis z mikrobloga

  • 581
Corka 4lvl razem z koleżankami o podobnym levelu zrobiły sobie w odiedlowym lasku "baze".
No wiecie deski, krzesla, zabawki, stolik. Wszystko co cwaniary powybierały z gabarytowych odpadow spod pergoli smietnikowej. Jak to dzieci.

I przyjechał dziś do swojej babci łepek, gówniarz z adhd i wygania je z tej bazy. wzial se kolegow i gadają dziewczynom "jestescie glupie, nikt was tu nie lubi, idźcie stąd"
No i tata zabiałorycerzył, bo to w koncu moja księżniczka co kiedyś będzie po kutangach skakać ( ͡ ͜ʖ ͡) i zrobil z gowniarzami porządek.
"to jest ich baza, one ją budowały, ty nawet nie mieszkasz na tym osiedlu, a koledzy mają place zabaw i inne lasy po swojej stronie osiedla, wiec idzcie ladnie do swojej piaskownicy bo pojde do rodziców i skonczy sie cwaniakowanie"
ale sie chlopaki osrali. dwoch ucieklo po polowie zdania, pozostałych dwoch malo nosów w dupy nie wsadzilo tak sie marszczyli na czworaka.
i poszli.
Aaaaaaaaaghrrrr siła dorosłości ( ͟ʖ)
#!$%@? jestem. wiem
#tatacontent #dzieci #chowklatkowypolaka #chwalesie
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erebeuzet: i prawidłowo. w klasie mojego potomstwa jest chłopak z ADHD, i faktycznie jest trudny i jesteśmy wyrozumiali, Ale ma #### znać granicę i chyba w końcu załapał bo się uspokoił i nawet trochę zintegeował.

Czary mary.
  • Odpowiedz
@baczex: ludzie myla adhd z byciem wrednyn malym #!$%@?. Znam pare osob z adhd i problemy owszem sprawiali nauczycielom bo nie usiedzial na dupie nigdy albo nie mogl w ciszy tych 45 min wytrzymac ale w klasie zawsze lubiani i bez problemow z rowiesnikami.
  • Odpowiedz
@Voyo: Dokładnie ;) Jest dziecko z ADHD, jest dziecko z ADHD wykorzystujące sytuację, i jest dziecko po prosto mega wredne, któremu się przypisuję ADHD bo "łatwiej" :)
  • Odpowiedz
#!$%@? jestem


@erebeuzet: no nie, prawidłowo - przecież to tak samo jakby większe chłopaki chciały im ich zabawkę znaleźć. Dokładnie to samo. To mówisz mu, że nie, to nie jest twoja zabawka i nie możesz zabierać innym dzieciom ich zabawek, baw się swoimi. Nie ma nic gorszego niż rodzice co zmuszają dzieci do 'dzielenia się'.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: mam znajomego z wczesnej podstawówki który już od najmłodszych lat miał ADHD i nie był wredny. Ludzie to mylą. On po prostu nie mógł usiedzieć w miejscu, wszędzie go było pełno, może był czasami "dziwny", ale nigdy nikogo nie obrażał. Mamy kontakt do dzisiaj i to jest bardzo normalny chłop.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Nie ma tu się czego wstydzić i nazywać się samemu "białorycerzem" (swoją drogą debilne określenie), bo tu idzie o dobro, a być może i bezpieczeństwo dzieci (a zwłaszcza własnych) więc trzeba smarkaczom jasno i wyraźnie nakreślić granicę "kto tu rządzi" skoro oni sami się uważają za władców.
Dawniej też to robili rodzicie, może i nie do końca na trzeźwo, może i nie do końca w dobry sposób, może i
  • Odpowiedz
  • 20
@erebeuzet Ja ostatnio pacyfikowałem wyrostków okupujących plac zabaw po ulewie. Wchodzę i słyszę jakaś gownomuzę. Pod daszkiem siedzi z 8 chłopaków w wieku tak 5-14 lat (tak, mieli młodego "pod opieką"). Herszt z glosnikiem i epapierosem w dłoni. Siedzą w centralnym punkcie placu zabaw. I kij z tą muzyką, ale klną jak szewce.
Wpadłem do nich: jeszcze jedno takie słowo padnie przy dzieciach, to wywlokę stąd każdego po kolei, rozumiemy się?!
  • Odpowiedz
Ludzie to mylą.


@Camuflash: To nie jest wirus, to tylko próba zakwalifikowania jakiegoś spektrum cech, więc to nigdy nie będzie tak, że wszyscy z taką diagnozą będą zachowywać tak samo.
  • Odpowiedz
wywlokę stąd każdego po kolei, rozumiemy się?!


@Iudex: Gorzej jakby, co się zdarza, nie przestraszyli się tak łatwo i powiedzieliby ci żebyś spadał. Całe kozaczenie poszło by w #!$%@? i odszedłbyś ze spuszczoną głową.
  • Odpowiedz
razem z koleżankami o podobnym levelu zrobiły sobie w odiedlowym lasku "baze".

I przyjechał dziś do swojej babci łepek, gówniarz z adhd i wygania je z tej bazy. wzial se kolegow i gadają dziewczynom "jestescie glupie, nikt was tu nie lubi, idźcie stąd"


@erebeuzet: Przecież to kalka w kalkę opis codziennej imby na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz