Wpis z mikrobloga

Mam coś dla Was! Dzisiaj będzie o hackowaniu Hyundai, mistrzostwach świata w Excelu, tworzeniu grafik na bloga w DALL-E i sporo na temat security. Zapraszam na nowe wydanie #unknownews

https://mrugalski.pl/nl/wu/K1FpxxHAVsjwZtKJip9YWQ

P.S. Zapisz się na newsletter

Tagi: #technologia #informatyka #ciekawostki #programowanie #linux #webdev #linux #security
Pobierz imlmpe - Mam coś dla Was! Dzisiaj będzie o hackowaniu Hyundai, mistrzostwach świata w...
źródło: comment_1660895829VSOphnxMMZHRqPuwpre60p.jpg
  • 8
Pierwszy raz szybciej na wykopie niż mailu? Czy jakimś cudem się wypisałem z newslettera


@posone: na newsletter zapisane jest kilka tysięcy osób, więc jego wysyłka trwa przeważnie z kilkanaście minut.
Stąd to opóźnienie. Wszystko zależy od Twojej pozycji na liście wysyłkowej. Jedni dostali newsletter o 10:00, a inni np. o 10:15.

Chyba czas poprosić AWS o podniesienie limitów na SES, abym mógł wysyłać newsletter szybciej.
@imlmpe: chyba szkoda zachodu, opóźnienia rzędu godziny to pikuś i szkoda sobie dokładać kosztów itd. Większość i tak odkłada pewnie do zakładki "na później" i czyta w wolnej chwili a nie od razu po dostaniu powiadomienia. W sumie ciekawe jakby kształtowała się statystyka kliknięć od momentu otrzymania maila. Masz taką opcję żeby do URLa dopinać faktyczny czas wysyłki maila? Wtedy mógłbyś sobie chyba powiązać w analityce jak dużo userów klika od
Prosić ze wzgl na jednego mirka? xD


@GoracyDelfin: nie, ze względu na oszczędność czasu. Dawniej wysyłałem newsletter w 1-2 minuty, a teraz czekam 15, bo się liczba subskrybentów rozrosła, a limity są niezmienne od lat.