Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: Co najlepsze, ta rzekoma "kreska" wygląda jak rozmazana łyżka, ale @kulass i całej reszcie tych prawackich degeneratów, wystarczy nawet rozmazane zdjęcie na filmiku


@vulfpeck: Mój wujek (od strony mamy) Janusz Korwin Mikke mówi tak "Jak jesteś alkoholikiem to wszędzie widzisz alkohol żeby się napić, jak jesteś narkomanem to wszędzie widzisz narkotyki żeby się naćpać" Mój wujek - jest bardzo inteligentną osobą, Gra w szachy i brydża - jest bardzo
@MglawicaKraba: Jesteś #!$%@? bez szczelny, z całej tej wymiany zdań musiałeś wyciągnąć to, że informuje do czego się ludzie #!$%@?ą i zrobić ze mnie krelmowskiego idiote. Brawo
@kapitan_bomba: polecam wątek z którego to pochodzi, bo autor najzwyczajniej w świecie manipuluje, napisałem tylko do czego się ludzie przywalają, bo ktoś inny stwierdził, że nie ma tam nic.
https://www.wykop.pl/wpis/67229927/w-konfederacja-chyba-poszly-wytyczne-jaki-przekaz-/
@kulass: nie, nie mam. W jaki sposób niby słowa:

Jeszcze przypomnij József Szájer( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile bym dał, żeby teraz wyciekł film z pinokiem jak gdzieś imprezuje i zobaczyć waszą reakcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i żeby nie było to nie widzę nic złego w tym, że pani premier imprezowała.

Uważam, że reakcja na film jest raczej kwestią sympatii bądź jej