Wpis z mikrobloga

Żegnaj bracie ;( Pozostaniesz na zawsze w mej pamięci. Nie zapomnę tego co razem przeżyliśmy. Wspólne spacery, wygłupy i kilogramy smakołyków, które uwielbiałeś.
Jestem załamany, odszedł mój można powiedzieć brat. To coś więcej, niż tylko zwierz. Pies, którego kochałem tak bardzo (,)

Hasaj za tęczowym mostem przyjacielu ()
#zwierzaczki #pies #piesel #pieski #psy #smutek
MecenasNocnejDuszy - Żegnaj bracie ;( Pozostaniesz na zawsze w mej pamięci. Nie zapom...

źródło: comment_1660886526nboLNFKFpzPnYiu6ZGlJ05.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@MecenasNocnejDuszy: do dziś pamiętam kiedy odszedł mój najlepszy Przyjaciel. Długo nie mogłem się z tym pogodzić, kto jak kto ale on nie zasłużył na taki los :( Pamiętam jak na godzinę przed wyjazdem na uśpienie usłyszałem jak mój Tata mówi do niego z drugiego pokoju "będę cię zawsze pamiętał"
Przez tydzień nie byłem w stanie pracować, wziąłem wtedy urlop. Do dziś mam smycz po nim.
Unifokalizacja - @MecenasNocnejDuszy: do dziś pamiętam kiedy odszedł mój najlepszy Pr...
  • Odpowiedz
@MecenasNocnejDuszy: Trzymaj się, mnie pewnie to niebawem czeka. Mam bardzo starego goldena retrievera i dostał atak - podejrzewają nowotwór lub zwyrodnienie układu nerwowego. Nie potrafi chodzić, tylko podnosi głowę. Chcą spróbować jeszcze z antybiotykiem ale raczej mam się nastawiać na najgorsze.
  • Odpowiedz