Wpis z mikrobloga

Co was najbardziej wkurza w typowych januszexach/magazynach/halach produkcyjnych? Mnie chyba Janusze, które nawet jak serio nic nie ma do roboty to szukają jej sobie i innym na siłe byleby tylko pracować i szef widział że coś się robi (_ ) Przestawianie paczek z jednego miejsca na inne bez większego celu. Syndrom niewolnika? Sam nie wiem, ja wolę wtedy odpocząć a jak coś będzie do pracy to się za nią wezmę.
#pracbaza #januszex #przegryw #januszebiznesu
  • 5
  • Odpowiedz
Najbardziej? Chyba fakt, że płacą Ci w okolicach najniższej, a wymagają, że będziesz zapie*dalał jakbyś zarabiał 10k na miesiąc. No i piękny dodatek do powyższego - na każdym kroku będą chcieli cię na czymś oszukać.
  • Odpowiedz
@Kadet20: mnie w sumie najbardziej bawi jak jedni czują wyższość na innymi będąc w takiej samej sytuacji, zawsze mnie to rozbrajało, jestem ważny bo ja tu zamiatam już 20 lat xD
  • Odpowiedz
Brygadziści co wyżej srają niż dupę mają. Dostał kilka stów więcej i nagle sie zachowuje jakby został CEO Januszex S.A. xD
Wymyślanie na siłę roboty byleby w oczy nie kuło, że nic nie robisz. Nakręcanie drak byleby się mieć o co #!$%@?ć, a później zrobić ciebie winnym całej sytuacji. Robię na magazynie w dużym "korpo" co ma oddziały na całym świecie, ta robota i firma to jeden wielki mem xD Jak jest
  • Odpowiedz
@Aorus: jeszcze dodam zrzucanie winy na roboli, a to brygadziści/biuro coś #!$%@?ło. Ile razy słyszałem "a bo chłopaki złym towarem samochód załadowali", a po chwili się okazuje, że jakaś psiocha z biura samochody #!$%@?ła przy podstawianiu pod rampę.
  • Odpowiedz