Wpis z mikrobloga

Od prawie miesiące biorę medikinet CR.
Raczej zbędne info w spoilerze.


Obecnie biorę 50mg 1x z rana, (za tydzień 60mg) +seronil 20mg ( zalecenia od obecnego psychiatry)
nie czuję dużej różnicy w działaniu. Wcześniejszych dawek do obecnych.

Efekty negatywne
-brak/może większe problemy z zasypianiem niż wcześniej (ale są na tyle duże, że ciężko stwierdzić)

Efekty pozytywne
-spokój, nigdy w życiu nie byłem tak spokojny/zrelaksowany, W porównaniu do benzo/opioidów medikinet działa na mnie o wiele lepiej.

Moje pytanie to czy ktoś z was ma sprawdzone sposoby/mixy/substancje które zwiększą działanie #medikinet #metylofenidat aby bardziej "motywował" oraz miał większy wpływ na koncentracje?

#adhd #psychiatria moooże #psychologia może ktoś z #narkotykizawszespoko coś wie.
  • 7
@Niicooooo: Widziałeś kiedyś żeby ktoś z tego tagu cokolwiek mądrego odpowiedział? Zawsze ćpun przyjdzie i każe ci walić w nos. Miej nauczkę na następny raz.

Odpowiadając na pytanie: sen powinien być twoim priorytetem, bo z tego co zrozumiałem to kiepsko z tym.
Ja jak jestem niedzisiejszy to dorzucam czasami kofeinę w postaci herbaty/mate i mnie to fajnie pobudza jak jestem zaspany. Oprócz tego to generalnie nic więcej nie biorę. Jakby coś
@Niicooooo: Ja to bym przekornie zmniejszył dawkę i ograniczył wszystkie używki typu papierosy/alkohol na długi czas i dopiero zaczął brać większe dawki. Poczytaj sobie o adderallu bo jest więcej info niż o metylo i zastosuj np.: jak popijalem metylofenidat woda z elektrolitami w których było dużo witaminy C przez co osłabiały dzialanie ¯\_(ツ)_/¯
@Niicooooo: Widziałeś kiedyś żeby ktoś z tego tagu cokolwiek mądrego odpowiedział? Zawsze ćpun przyjdzie i każe ci walić w nos. Miej nauczkę na następny raz.


@MTGrubas: rada przecież dobra. Przez efekt pierwszego przejścia metylofenidat ma biodostępność 30%, waląc w nos zbliża się do 100%.
rada przecież dobra


Nie. Nie jest to dobra rada, bo op w domyśle raczej nie chce zostać narkomanem. Jestem natomiast skłonny się zgodzić, że to jest de facto jedna z odpowiedzi na zadane pytanie, rozważając je w próżni.
Zdaje się jednak, że przeczytanie więcej niż samego pytania i zauważenie takiej subtelności było poza zasięgiem dla ćpuna.
Nie jest to również nic mądrego, dla mnie zbędne to i nieodkrywcze.

@Noniusz:
@Niicooooo:
Primo, warto zająć się snem. Bardzo dużo osób doświadcza "braku działania medikinetu" na koncentrację, gdy sen jest słaby. Paradoksalnie medikinet wtedy potrafi wspaniale usypiać i uspokajać. Medikinet nie jest też cudowną pigułką, która rozwiąże wszystkie problemy.

Jeżeli chcesz wzmocnić działanie medikinetu, wystarczy że napijesz się kawy. Do pewnego stopnia kofeina i mph wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Z łatwo dostępnych suplementów masz chociażby l-tyrozynę, która jest prekursorem dopaminy.

Osobna rzecz to