Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś z was klocki inspirowane Lego z Chin? Jak odczucia? Chciałbym sobie coś złożyć (to byłby mój pierwszy zestaw), ale niekoniecznie ładować się od razu w kwoty 500+. A na Ali widziałem już fajne zestawiki w okolicach 150zł (ok 600 części) - no i własnie pytanie - czy fajne tylko na obrazku, czy rzeczywiście fajnie coś takiego sobie złożyć? Bardzo duża różnica w jakości?
#lego
  • 25
  • Odpowiedz
kupiłem z sembo zestaw coś jak speed champions. Syf straszny, a do tego dzieci nie chcą się tym bawić, połowę elementów nie da się oderwać od siebie.


@Qullion No tak, a odrywanie klocków LEGO zębami jak nie chcą odejść to już jest spoko, nie? ;)
  • Odpowiedz
@JackBauer: jest coś takiego jak separator i możesz go znaleźć w zestawach lego, nic nie trzeba zębami odrywać. Ów separator niszczy się przy próbie rozdzielenia klocków sembo.
  • Odpowiedz
@JackBauer: no tak, musi być chiński separator do chińskich klocków jeżeli ten od lego jest za słaby. No to chyba świadczy o to tym, że sembo ma zbyt ciasne spasowanie i o dupę sobie potłuc takie elementy.
Daj to dziecku, chwilę się pobawi i wyrzuci. Tak jest właśnie z sembo, dzieci nie chcą się tym bawić bo mają problem ze zdemontowanie elementów, do tego jest masa ostrych krawędzi. Po złożeniu zestawu
  • Odpowiedz