Wpis z mikrobloga

@pieknamarion oczywiście, że jest XD świat sie nie kończy na warszawce a myślę, że 20 restauracji zamiast 2000 albo 10 klubów zamiast 1000 nie jest problemem dla normalnej osoby.. poza ilością, i brakiem drożyzny niczym się takie miasta nie różnią. mniej zakładów pracy, ale tez mniej ludzi
Czy poszukać za 5k i licealistka ma zostać sexworkerką?


@takjestembordo: jak 2tys plus opłaty i 3x w miesiącu korzystam z pusi tej licealistki to sam bym jej wynajął.
A tak serio: niech szukają gdzieś dalej, pod Warszawą nawet, czy na jakiejś dalekiej woli/Bielanach.
@qhdsfd:

@pieknamarion oczywiście, że jest XD świat sie nie kończy na warszawce a myślę, że 20 restauracji zamiast 2000 albo 10 klubów zamiast 1000 nie jest problemem dla normalnej osoby.. poza ilością, i brakiem drożyzny niczym się takie miasta nie różnią. mniej zakładów pracy, ale tez mniej ludzi


Ale jej córka ma z Hajnówki do liceum na Ochocie dojeżdżać, czy się przenieść (na pewno wszędzie są wolne miejsca, na pewno), bo
@herbatananoc myślisz ze tylko w warszawie sa szkoły i lekarze? w przeciętnym mieście 100k masz przynajmniej 10 przychodni lekarza rodzinnego i kilka liceów, w których tak - są miejsca XD
@qhdsfd: myślę, że w Warszawie mogą być nieco lepsze szkoły, o czym wnioskuję z rankingów. (Przychodnie z lekarzem rodzinnym też niezupełnie są tym samym, co szpitale kliniczne, choć dla nich to może nie mieć znaczenia, ale podałam jako przykład znaczących różnic między dużym miastem a prowincją). Co do miejsc w LO, to po takim napływie uchodźców parę miesięcy temu szkoły niekoniecznie są przygotowane i mają wolne miejsca. Odpowiedzią na problem jest