Wpis z mikrobloga

Hamulec bezpieczeństwa był użyty, ale wykopki jak zwykle wszystko wiedziały najlepiej i z pozycji fotela wydawali wyroki.

Może jak będzie mi się chciało to zrobię kolaż ze screenshotów komentarzy i wpisów o tym jacy ludzie byli głupi bo wystarczyło pociągnąć za hamulec i że w PL nie ma odpowiedniej edukacji w tej tematyce.

Link do artykułu

#warszawa #wypadek #polska #katowice #transport
naciski - Hamulec bezpieczeństwa był użyty, ale wykopki jak zwykle wszystko wiedziały...

źródło: comment_1660745024XPoOnQi57MZ4EbfSFMLfu4.jpg

Pobierz
  • 12
@naciski: nie chcę się czepiać, ale w artykule stoi "hamulec był użyty" (nie napisano, czy skutecznie). Druga informacja to taka, że hamowanie składu było skorelowane czasowo z użyciem dzialającego/uszkodzonego hamulca awaryjnego. Być może to było hamowanie motorniczego.

Nadal nic nie wiemy, choć po oczach nie wali "CZASKOWSKY DOPUSZCZA POPSUTE TRAMWAJE". Teraz jedynie walczymy o szczegóły. Panika "pelikanów" był przesadzona, choć może nie taka bezpodstawna. Nie wiemy, czy hamulec awaryjny był sprawny
@naciski: nie chcę się czepiać, ale w artykule stoi "hamulec był użyty" (nie napisano, czy skutecznie). Druga informacja to taka, że hamowanie składu było skorelowane czasowo z użyciem dzialającego/uszkodzonego hamulca awaryjnego. Być może to było hamowanie motorniczego


@gimnazjumqqq: No nie wiem. Ja widzę w artykule, że użyto hamulca awaryjnego i skład zahamował po 28 metrach.

@Damasweger: @zdrajczyciel: @WielkiNos: a sprzeczne informacje może nauczą ludzi, żeby nie wyciągać
naciski - > @naciski: nie chcę się czepiać, ale w artykule stoi "hamulec był użyty" (...

źródło: comment_1660746539wZOemnL2IZMsBea2ifhNAg.jpg

Pobierz
@naciski: aha, czyli hamulec został użyty, a skład zahamował po 28m.

Wszystko jest w należytym porządku. Nic się nie stało. Można się rozejść.

P.S. Jak tak działa sytuacja gdy wszystko działa idealnie, to ja nie wiem jak wygląda sytuacja, gdy coś nie działa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@naciski: aha, czyli hamulec został użyty, a skład zahamował po 28m.


Wszystko jest w należytym porządku. Nic się nie stało. Można się rozejść.


P.S. Jak tak działa sytuacja gdy wszystko działa idealnie, to ja nie wiem jak wygląda sytuacja, gdy coś nie działa.

@imateapot: No a co musisz że tramwaj to lekki samochód by w miejscu mógł się zatrzymać?
No właśnie. Sekundę po? 5 sekund po? 5 godzin po? Nie wiemy. "Po"


@gimnazjumqqq: PO CZTERECH SEKUNDACH

Po co dawałem link do artykułu? Jesteś drugim, który komentuje ten wpis, a nie czytał artykułu
@naciski: PFF xdd

Przeczytaj, co jest w artykule. Całkowite ZATRZYMANIE po 4 sekundach. Było to PO użyciu hamulca awaryjnego. Ale czy także PO użyciu hamulca motorniczego? Nie wiemy. Nie wynika to z artukułu. Nie wiemy, czy zahamowanie tramwaju jest spowodowane użyciem hamulca przez pasażerów. Nie wiemy, czy zadziałał hamulec awaryjny.

Ale masz rację, wyraziłem się nieprecyzyjnie. Zahamował po 4 sekundach, ale to może być koincydencja czasowa. Zawracam honor, ale nie zarzucaj