Wpis z mikrobloga

Cześć #wroclaw, wracam do was z kolejną częścią ankiety na najlepsze miejsce WASZYM ZDANIEM do zamiieszkania we Wrocławiu.

Najmniej procent głosów ostatnio zdobył obszar o numerze 1.

Dzięki @korbuzz za zwrocenie uwagi odnośnie braku ankiety.

#dom #mieszkanie #wynajem #ankieta #miasto #dolnyslask
Grajox3 - Cześć #wroclaw, wracam do was z kolejną częścią ankiety na najlepsze miejsc...

źródło: comment_16607241949ZBd2crtbKXyialvapMilx.jpg

Pobierz

Która opcja najlepsza?

  • 3 21.2% (33)
  • 5 25.6% (40)
  • 6 16.7% (26)
  • 7 23.7% (37)
  • 9 12.8% (20)

Oddanych głosów: 156

  • 10
@Grajox3: drugi raz komentarza pisać mi się nie chce :S
tak wykrojone opcje są bez sensu, Ołtaszyn z Księżem wtf Zacisze z Zakrzowem xD
i dlatego jak dla mnie 8 bo jako jedyna z opcji gdybym był w losowym miejscu byłbym zadowolony. Potem 7 i ew. 5, 3
no ale ta ósemka przegrała ledwie 3 głosami lol

btw rok 2015 jagodno 4000 mieszkańców niedługo chyba x 10
@Grajox3: Kompletnie bez sensu ta ankieta. Tak jak już inni wspomnieli - te obszary łączą osiedla niemające nic wspólnego ze sobą (pod względem zabudowy, okolicy, dostępności usług itp.) np. Biskupin-Ołbin, albo Tarnogaj-Ołtaszyn, Karłowice-Stare Miasto. To tak jakby, nie wiem, połączyć w jeden obszar Warszawę i Półwysep Helski.
@Grajox3: No spoko, ktoś to tak podzielił do WBO, ale nie ma kompletnie sensu i przełożenia w rzeczywistości. Nie wiem czy ta osoba była kiedykolwiek we Wrocławiu. Bo co wspólnego ma zabudowa np. Zalesia (poniemieckie bogate wille po kilka mln PLN w zielonej parkowej dzielnicy blisko centrum) z Psim Polem (blokowiska na zadupiu miasta) lub Biskupina (niska zabudowa willowa) z Ołbinem i Przedmieściem Oławskim gdzie są gęste kwartały kamienic.