Wpis z mikrobloga

@temokkor: Juz jakiś czas temu złapałem się na tym, że w wiekszosci mialem tam znajomych z ktorymi nie utrzymywałem kontaktu z 10 lat i w zasadzie nawet jak jakims cudem pojawiali się w feedzie to mialem to gdzies. Do tego ci 'natrętni' znajomi z pracy, z ktorymi gadasz ze 2 razy w życiu a ci wysyłają zaproszenia.
Skonczylem podobnie, 80% reklam i sponsorowanych tresci - 20% to newsy z grup/fajnpage -
  • Odpowiedz
@temokkor: ale że nie chcesz zarobić 15 tysięcy wpłacając jedynie tysiąc? No przecież morda obajtka i kaczyńskiego potwierdza legalność akcji orlenu!
  • Odpowiedz
@heartbrakerr: ja to większość znajomych albo zablokowałem albo przestałem obserwować. Szczególnie laski które dostały: pieluszkowego zapalenia mózgu po ciąży ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mam grupy tematyczne gdzie szukam części i na fejsie lepiej nie raz idzie dostać niż na olx dlatego go trzymam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@temokkor: przestałem korzystać, ale kiedyś z ciekawości ściągnąłem wtyczkę "FB Purity" do Firefoxa - i to jest złoto. Widzisz tylko to co polajkowałeś, i posty osób które obserwujesz/masz w znajomych.
  • Odpowiedz
  • 0
@RedBulik to jest domyślnie włączone? Jak nie to gdzie to można włączyć? W ustawieniach w apce na androida mam niby zakładkę aktualności, ale tam nic takiego nie ma
  • Odpowiedz