Wpis z mikrobloga

@zgubilem-konto: sradnie, nie padnie. W porównaniu do naszej klasy jaszczuroczlowiek podchodzi z głową do tematu śledząc ruchy polskich matek badajac i wyznaczając zachowania oraz trendy zamiast "kup pan ełrogombki" xD

Facebook, czy tam Meta, to potężne narzędzie, nie spieprza tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@temokkor: wczoraj to usunąłem w #!$%@?. Ukryłem tak wielu znajomych, że wyświetlały się tylko posty z kilku grup i reklamy. Gdybym nie ukrył to miałbym jeszcze galerie zdjęć małych dzieci. Albo czasem się ktoś pochwali zdjęciem z wakacje, zieef
  • Odpowiedz
@Kolarzino: Góra Cukru po prostu zainwestuje w coś bardziej przyszłościowego, a na swoje dawne dzieło się wysra i sprzeda jakimś frajerom, którzy zwyczajnie zamkną interes albo zrobią z niego zautomatyzowaną skarbonkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@temokkor: tylko 80? U mnie to tylko spam z reklam i grupek. Co najciekawsze, znajomi coś tam dodają, ale tonie to w gównie i jak coś się przebije to później widzę ten sam post przez 2 tygodnie. FB to rak jakich mało i chyba tylko messenger go trzyma przy życiu.
  • Odpowiedz
  • 0
@zgubilem-konto: @Bleck: wszystko zależy od tego, czego konkretnie oczekujesz od danej platformy. TikTok jest spoko na przykład dla jakichś kanałów o gotowaniu, o ciekawostkach, czyli coś co można obejrzeć na szybko. Facebook natomiast bardzo się sprawdza (przynajmniej w moim wypadku) jako agregator treści z kilku serwisów, które obserwuję.
  • Odpowiedz
@heartbrakerr: Mam to samo xd Ostatnio zauważyłem jak przechodzimy tę transformację, że nasi rówieśnicy wrzucają tonę zdjęć gowniakow, nic praktycznie tam nie ma. Ja bym FB usunął gdyby nie to, że Messenger jest mi niezbędny na co dzień i dochodzą mi do niego nowe osoby przez FB właśnie. Ten portal już zdechł.
  • Odpowiedz
@temokkor: Potwierdzam. Głównie sponsorowany syf i niezbyt aktualne posty z funpejów i grup (też nie wszystkich). Praktycznie nie widuję postów i zdjęć od znajomych.
Kilka miesięcy temu sam wrzucałem cykliczne rozbudowane posty do grup i co miesiąc było coraz mniej reakcji i komentarzy, odnosiłem wrażenie, że po prostu nikomu się to nie wyświetla.
  • Odpowiedz