Wpis z mikrobloga

FB to rak jakich mało i chyba tylko messenger go trzyma przy życiu.


@celulozy: Instagram bardziej. Młode pokolenie już praktycznie nie zakłada kont na FB. Ten portal umrze za kilka lat, a ten cały projekt Meta jeszcze bardziej się do tego przyczyni. Róbcie screeny.
  • Odpowiedz
Facebook natomiast bardzo się sprawdza (przynajmniej w moim wypadku) jako agregator treści z kilku serwisów, które obserwuję.


@StraznikDomowegoOgniska: nie sprawdza się nawet do tego bo sortowanie na tym portalu leży i kwiczy. Przeglądam i widzę wpisy w kolejności:

1. Sprzed godziny
2. Dodane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@temokkor: a to nie jest tak, że co 3-4 post jest gwarantowany jako sponsorowany? Znaczy ja tam nie narzekam. Tak zgwałciłem algorytm memami, że w sponsorowanych mam same śmieszki z różnych pejów XD
  • Odpowiedz
@temokkor: Ja właśnie dzisiaj doszedłem do identycznego wniosku w kwestii instagrama. Większość treści u mnie to sponsorowane profile albo po prostu reklamy. Pomijam już te próby zrobienia z niego kolejnego tiktoka.
  • Odpowiedz
@temokkor fb jest super do:
- badania społecznego nastawienia za granicą ale i u nas. Po komentarzach na fb można zobaczyć że większość społeczeństwa to debile. Jednak na codzień człowiek żyje w pewnej bańce bo unika takich ludzi.
- dużo rzeczy z zagranicy można się dowiedzieć np sytuacja z Białorusi - przecież z tego leciały live xd
- grupy na fb - super miejsce na stalking. Szybciej się dowiesz czegokolwiek niż
  • Odpowiedz
@temokkor: tak, przestałam używać kilka miesięcy temu po tym, jak kilka grup na których jeszcze byłam mi się znudziło. Weszłam kilka dni temu i pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to, że poza nawałą treści sponsorowanych pojawia mi się masa proponowanych grup z jakimiś nieśmiesznymi memami o Harrym Potterze/Marvelu/czy innym korporacyjnym gównem.
  • Odpowiedz