Wpis z mikrobloga

raczej dzięki Jałcie i sprzedania Polski przez zachodnich aliantów.


@WCB9968: ...a to wcale nie był wynik błędnej, krótkowzrocznej polityki zagranicznej ciągniętej przez dziesiątki, a tak właściwie przez setki lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Setki? Dziesiątki? Panie, bo zaraz się okaże że Jezus nie był Polakiem xD


@WCB9968: W sumie krótkowzroczna polityka szlachty doprowadziła do ich upadku na przestrzeni ostatnich 300-400 lat, nie żal mi ich. Należy zostawić kilka pałacy/dworów jeżeli mają funkcję społeczną, reszta niech sobie niszczeje. Wybacz ale nie mam kasy żeby to utrzymywać.
@bronxxx: odrestaurowania takiej jednej perełki to grube miliony. No niestety Ruscy i Niemcy nie patrzyli czy to ładne tylko #!$%@?, niszczyli, grabili, kradli i gwałcili co się da...
@bronxxx: E tam, najlepiej byłoby rozebrać te cegły i wykorzystać do czego innego. Ważne, że styl architektoniczny zachował się chociażby na zdjęciach i kiedyś może(oby) do niego wrócimy, jak tylko ludzie stwierdzą, że modernizm to paskudztwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bronxxx: za kilka dni w mojej okolicy będzie licytowany przez komornika co prawda mniejszy pałacyk niż ten z Twojego posta, ale za jedyne 400k PLN