Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, też macie coś takiego że idąc na ulicy/w sklepie/ gdziekolwiek, dziewczyny przy waszej obecności poprawiają włosy etc.? Wiadomo nie zawsze i nie ma na to reguły, ale kiedyś przyznam szczerze nie zwracałem na to uwagi, a zacząłem i jest ciekawie - podnosi m.in pewność siebie i poprostu robi dzień:) Czy wykorzystujecie takie incydenty i próbujecie coś zagadać, czy owe zachowanie podchodzi pod creepa? Wiek 24 lata, 190 wzrostu i morda znacząco powyżej średniej, ale wiadomo nie kwadratowa szczęka xD. Można działać, czy zostaje fapping do końca życia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrywajzwykopem #plodnajulka #przegryw #wygryw #tinder
  • 15
@Blackol12: ja osobiście ciągle poprawiam włosy (bo mam cienkie i proste jak większość Polaków). Jednak nauczyłam się, że to może sprawiać pozory flirtowania, więc staram się tego nie robić jak mijam jakiś obcych mężczyzn. Czasem oczywiście o tym zapominam (szczególnie jak to są jacyś uważani przeze mnie za nieatrakcyjnych mężczyźni).
@Kruweczka: mhm to zatem akurat jak się nic nie dzieje to nie może sobie poprawić, tylko idealnie w tym momencie jak ktoś przechodzi? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jesteście opatentowane już dawno :***