Wpis z mikrobloga

@Gorn122: dziewczyna lubi się rozerwać i granie w gry sprawia jej szczerą przyjemność. To nie jest odpowiedni materiał na partnerkę dla psychopaty z Białegostoku. U niego obowiązuje zakaz spożywania olkoholu i granie wyłącznie z obowiązku na lajtach. Kuc wielokrotnie podkreślał, że nie pije i nie lubi grać w gry. Właściwie to on lubi wyłącznie Polonezy i filmy na VHS. I libertyński model państwa. Chyba, że trzeba iść do lekarza, wtedy to
@GunFight: samo posiadanie lapka growego z RGB + bogaty steam mowi o tym, ze ten pasozyt tylko ja blokuje.

@Antosh: wywalil 2 minuty + 0 komentow jest

@Gorn122: czekam kiedy mu liscia jebnie bo ten pasozyt raczej u niej mieszka. Ja obstawiam, ze wstawiona bo ja % uspokajaja a ona w tej szopce jest aby zasiegi miec dzieki niemu. Ewentualnie znowu w znachora sie bawi i ja szprycuje.

@
Pobierz BananowyKochanek - @GunFight: samo posiadanie lapka growego z RGB + bogaty steam mowi...
źródło: comment_1660749844oi4Kr6o7V2Cat3MDAmVlFU.jpg
@Antosh: Wyciał dokładnie te dwie minuty, które zaznaczyłem. Rano jeszcze były. W każdym razie - wydarł się na Dominikę, że uszkodzi laptopa w jakiś sposób, powtarzał to jak mantrę, mimo próśb Dominiki o uspokojenie się bo jest live. Widać po oczach, że Axelio odpalił tryb "Miecugow Atak ( ͡° ͜ʖ ͡°)". Na koniec rzucił padem i powiedział "dobra ja kończę bo mnie zdenerwowała" i live off.

@
@Gorn122: Jest tak jak przeczuwałem. Ledwie poznali się miesiąc temu, a już pierwsze dymy są.

Czy ten jełop choć raz w życiu nie odwalałby takich chorych akcji jak ta? A potem zdziwko, że przez swoją głupoty se kobiety i w ogóle stałego związku nie może znależć, i potem te gadki w stylu "ogółem dziewczyny to zło i takie tam".

Szkoda, że tego nie widziałem, pewnie mocne akcje byli. :(
@GunFight: watpie aby ananas pracowal ale mozliwe, ze tesc chce dobrze swej corce skoro pasozyta wzial w obroty, chociaz to, ze ona z nim jest to jest dziwna akcja. Pewnie ojciec o wszystkim wie, trzeba czekac.

@Gorn122: mam cicha nadzieje, ze to mirabelka co ustawi go do pionu bo skoro on ponoc pracuje u ojca, do tego sie wprowadzil chyba do niej to moze byc zabawnie z nim.

Ja tam