Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 30
695 162 + 2 + 1 = 695 165

Jako że znowu wpadłem do rodziców na tydzień, to korzystam z dobrodziejstw roztocza. Niby króciutkie odcinki, ale za to jakie!

Jeden to 500m w górę po ściernisku rowerem szosowym, 39m wniosu. Tętno bardzo szybko podskoczyło, Garmin uznał to za trening 3.6/5 xD Muszę przyznać że kręcenie w takim terenie jest mega męczące.

Drugi kawałek, te niecałe 2 km, to sprint przed burzą. Też się umęczyłem zdrowo.

Rower to niesamowita frajda, czuje się jak wtedy kiedy dostałem rower na komunię xD

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
  • 4
to korzystam z dobrodziejstw roztocza


@Paczek_w_masle: Bardziej Goraj, Zwierzyniec czy Tomaszów Lub./Narol, ewentualnie granica z Ukr? Mogę Ci podrzucić jakieś fajne miejsca na szosę albo mtb :)

Muszę przyznać że kręcenie w takim terenie jest mega męczące

Tylko dla kogoś z totalnej płaskopolski :) Nie są za długie te podjazdy więc można dość mocno od początku podjeżdżać. Podgórza i pogórza na południu PL to tak jakby dwukrotność Roztocza, tak bym to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Muszę przyznać że kręcenie w takim terenie jest mega męczące

Tylko dla kogoś z totalnej płaskopolski :)


@pawlos10rs: chodziło mi bardziej o ściernisko niż o górkę xD

Dzięki, ale trasy z bratem planujemy. On ma Crossa, ja szose. Za daleko się nie zapuszczamy, bo dla niego 30 km to max. W planie są puste wykopowe kwadraty w okolicy. Ma też już jakieś atrakcje upatrzone.

Jeździmy w okolicach Tyszowiec, między Tomaszowem, a
chodziło mi bardziej o ściernisko niż o górkę xD


@Paczek_w_masle: a, to chyba, że xDD

W planie są puste wykopowe kwadraty w okolicy.

Chwała wam :D

Jeździmy w okolicach Tyszowiec, między Tomaszowem, a Hrubieszowem.

To już totalnie nie mój zasięg chociaż możliwe, że na tygodniu odbębnie razem ze zbieraniem gmin wieżę widokową w Chłopiatynie. Tak czy inaczej powodzenia :)