Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu wpisu @yosemitesam o zgruzowaniu putinowskiej korespondentki Zamfiry Sulejmanowej, przypomniał mi się taki żart o armii czerwonej, który chciałbym sparafrazować:

Siedzą ruscy w okopach, słychać strzały, wybuchy, nagle jeden sołdat wrzeszczy:
-E, rebiata, chodźcie szybko, Zamfira wszystkim daje!
Rozległo się gromkie URAAAAA!
- A w żopu daje? - zapytał któryś!
- No pewnie że daje!
I znowu, jeszcze głośniejsze URAAAAAA!
- A w paszczu bierze? - zapytał kolejny.
- Niestety nie bierze....
- Hehe, "poprosimy" ja ładnie to weźmie!
- Nie o to chodzi... Nie weźmie, bo wybuch miny jej łeb oberwał...
#rosja #ukraina #gruz200 #pasjonaciubogiegozartu #bekazpodludzi
mannoroth - W nawiązaniu wpisu @yosemitesam o zgruzowaniu putinowskiej korespondentki...

źródło: comment_1660665031PiZMG0Go6q5ncEMAL2MBis.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mannoroth: Uważam ze ruscy to barbarzyńscy ale cieszenie się z czyjejś śmierci na wykopie jest dla mnie conajmniej dziwne i niezręczne. Może za mało gram w gry komputerowe i trochę wrażliwości jeszcze mi zostało.
  • Odpowiedz
@garar2: kto mówi o opłakiwaniu? Zginął na wojnie która sam wywołał wiec trudno ale podniecanie się oglądaniem filmów z rozrywanych na strzępy ludzi i czerpanie z tego satysfakcji jest chore.
  • Odpowiedz
jeżeli ktoś przychodzi mnie zabijać to cieszę się z jego śmierci, nawet bardzo


@ImNewHere: A to ona była u ciebie na chacie i próbowała cię o-----ć? Bo z tego co napisał OP to korespondentka wojenna - czyli dziennikarka. Przy czym nie wiem, może tam dziennikarze na przemian strzelają fotki i z karabinu.
  • Odpowiedz
@lajsta77: Może. Ale ruscy to w tym wypadku agresor najgorszego sortu. Zostawiają po sobie śmierć, pożogę i cierpienie, a "ludzie" tacy jak pani ze zdjęcia te działania justyfikują i gloryfikują. Nie żal mi jej, tak samo jak sadystów z niemieckich obozów koncentracyjnych i wszystkich zbrodniarzy przeciwko pokojowi. Ona też walczyła z bezbronnymi ludźmi, tylko że na innym froncie. W odróżnieniu od tępaków zwabionych wojenną chwałą ona w pełni świadomie robiła
  • Odpowiedz