Wpis z mikrobloga

Słyszeliście, że człowiek specjalizuje się w wiedzy o dinozaurach dwukrotnie w życiu?

Raz kiedy ma 4 lata i drugi raz gdy jego dziecko jest w tym wieku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to właśnie zaczynam się doktoryzować bo córka lvl3 zamówiła sobie w tym miesiącu podwójną dawkę dinozaurów ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#czytajzwykopem #ksiazki #dzieci #tatacontent #ojcostwo #tacierzynstwo #rodzicielstwo #dinozaury
zuchtomek - Słyszeliście, że człowiek specjalizuje się w wiedzy o dinozaurach dwukrot...

źródło: comment_1660661965FiEWKMqEh6PRBnzajbPetS.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@zuchtomek: Tak ten sam i to pokrewna seria. Strrraszna Historia to 43 książki poświęcone różnym dziedzinom historycznym. Monstrrrualna Erudycja to 45 książeczek z przeróżnych dziedzin edukacyjnych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zuchtomek: mam to samo. Teraz trochę odpuscil na rzecz pokemonów, ale Bałtów, Krasiejów zaliczone, masę książek, figurek, tych wielkich z Mattela itd... No ale ma już 6 lat a interesuje się dobre 3. Połowę swojego życia.
  • Odpowiedz
  • 1
@peppermor: Tak, to ilustracje mnie skusiły. Jednak co do tej pozycji nieco się zawiodłem bo liczyłem na jakąś fabułę w tle, a to taki bardziej leksykon, ale szkodnik i tak się ucieszył ( )
  • Odpowiedz