Wpis z mikrobloga

Jak udaje wam się łączyć deficyt kaloryczny z odpowiednią podażą białka na redukcji? xD
Moim targetem jest 2000kcal dziennię, staram się jeść 2 shaki białkowe, zawsze tam nawrzucam sporo owoców więc mają ze 350kcal x 2 = 700kcal, wiec zostaje 1300kcal na obiad i kolacje czyli 650kcal na każdy posiłek, co dość łatwo przekroczyć.
Jak wam się udaje dostarczyć dostatecznie dużo białka i być na deficycie? Są jakieś triki których nie znam?

#mirkokoksy #silownia
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Passer93: ile ty tego białka chcesz dostarczyć, że masz z tym problem? Trafia mi się, że mieszcząc się w limicie kalorycznym, a mam podobny, przekroczę nieznacznie tłuszcze, albo nie mam tyłu węgli, tylko mniej. Ale z białkiem, mając odżywkę nie miałem problemu. Odżywka, chude mięso, chudy nabiał i "zapychacze" jak mogę to staram się dobierać tak by jednak jakieś roślinne białka miały. Nie wrzucaj do szejków owoców, to będą mniej kaloryczne,
@Passer93: A ile ważysz, że tak ci ciężko to wbić? Bo ja np. waże 80kg i więcej jak 160g białka rzadko jem. 1.6g-2g/kgmc to jest optimum, a jeszcze niektórzy liczą jako nawet na beztłuszczowej masy ciała. Wracam z siłowni wypijam shake typu mleko, owsianka, banan, wpc i już mi wpada 70g czyli połowa, na obiad zjem 250g-300g mięsa i kolejne 60g wpada, więc już mam 130g które dobijam pierdołami typu kajzerki,
@Passer93: cycek kury + twarog chudy + jajka i jest 100% pokrycia

Zamiast wrzucac owoce, zacznij wrzucac owoce z mala iloscia kcal jak truskawy/ borowki/ jablka (wysoki indeks sytosci)

1300 to nie tak malo wliczajac cos co ma duza objetosc i malo kcal typu ziemiaki + warzywa (kalafior/ brokul itp) i lekkie mieso - pewnie cos przy 1,5 kg zarcia na 2 posilki
@dsomgi00: Np mam zaplanowane śniadanie + obiad + sok akurat równo 1700 kcal wyszło i będę miał 103B a ja przebijał 2g na kg masy ciała (ważę 71kg więc 142g bialka). Na kolacje owsiankę z owocami i chudym twarogiem to będę miał ponad 140g białka ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Passer93: u mnie dziennie jest 500g kury,3 jajka, serek wiejski wysoko białkowy, skyr, twaróg chudy kostka i mały szejk potreningowy. Z tego masz 270g białka :-p i do tego dopasowuje pozostałe składniki tak aby zgadzały się kcal. Warzyw nie liczę. Owoce to tylko banan/jagody/truksawki